Бравекто BRAVECTO 500 /> 10-20 кг

Відгуки:
(0)
870 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Жувальна таблетка  Бравекто BRAVECTO 500 /> 10-20 кгдля захисту собак від кліщів і бліх яка захищає 12 тижнів.

Собаки і їх господарі постійно, з року в рік, ведуть боротьбу з блохами та кліщами. З плином часу методи і способи захисту постійно модернізуються і вдосконалюються. Почалося все з шампунів або мила від бліх, які комах вбивали, але тривалого захисту не давали. Потім з'явилися нашийники, які дозволяли захистити собаку від нападу бліх і кліщів надовго, але діюча речовина доходила не до всіх частин тіла (хвіст, живіт), залишаючи собаку частково незахищеною.

На допомогу нашийників з'явилися спреї, які механічно наносяться на все тварина, не залишаючи прогалин у захисті, але вимагають від власника регулярно проводити досить трудомістку операцію. Наступним кроком в сторону поєднання високого ступеня захисту і низькою трудомісткості були краплі на холку: спот-он, які всім хороші, крім того, що вони також залишають деякі ділянки тіла з низькою рухливістю шкіри, незахищеними. Крім того, всі зовні наносяться препарати змиваються, що означає втрату ефективності з плином часу.

Але ось з'явилося зовсім інноваційний засіб захисту - їстівна жувальна таблетка від бліх і кліщів "Бравекто", - поєднує в собі простоту (таблетка просто дається собаці, яка її із задоволенням з'їдає) і ефективність (не залишається ніяких незахищених ділянок тіла).

Одна таблетка, яку собака з'їдає як ласощі, надійно захищає її від бліх і кліщів протягом трьох місяців! Ефект захисту настає вже через 4 години і триває не знижуючись 12 тижнів. Це означає, що комахи гинуть до того, як отримують можливість заразити собаку яким-небудь захворюванням.

Оброблену "Бравекто" собаку можна мити або купати хоч цілодобово без зниження ефективності. Дія "Бравекто" не залежить від довжини шерсті.

"Бравекто" дуже легко дати - можна просто з руки як ласощі, можна з кормом.

Бравекто призначають собакам для лікування і профілактики афаніптероза, в комплексній терапії викликається блохами алергічного дерматиту, а також акарози, що викликаються іксодових кліщів.


2 години - початок дії

8 годин - максимальний ефект від бліх

12 годин - максимальний ефект від кліщів

12 тижнів захисту від кліщів і бліх


Склад лікарського засобу

Таблетки для орального застосування Бравекто випускають в 5 дозуваннях, що містять в якості діючої речовини флураланер, в 1 таблетці відповідно: 112,5 мг, 250 мг, 500 мг, 1000 мг або 1400 мг. За зовнішнім виглядом препарат являє собою таблетки від світло-коричневого до темно-коричневого кольору округлої форми з гладкою або злегка шорсткою поверхнею, можлива наявність вкраплень.

Бравекто випускають розфасованим по 1 таблетці в блістери з алюмінієвої фольги, вміщені поштучно в картонні пачки разом з інструкцією із застосування. 

ФАКРМАКОЛОГІЧЕСКІЕ властивості

Бравекто відноситься до інсектоакарицидної лікарських препаратів системної дії. Що входить до складу препарату флураланер - (4- [5- (3,5-дихлорфеніл) -5- (трифторметил) -4Н-ізоксазол-3-іл] -2-метил-N- [2-оксо-2- (2 , 2,2-тріфторетіламіно) етил] бензамід) - інсектоакарицид групи ізоксазоліна, активний відносно бліх (Ctenocephalides felis і Ctenocephalides canis) і іксодових кліщів (імаго і личинки Ixodes ricinus, Ixodes hexagonus, Ixodes scapularis, Ixodes holocyclus, Dermacentor reticulatus, Dermacentor variabilis і Rhipicephalus sanguineus), що паразитують на собаках.


Механізм дії флураланера полягає в блокуванні ГАМК-залежних і глутамат-залежних рецепторів членистоногих, гипервозбуждении нейронів, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів.


Після перорального введення препарату флураланер легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті і досягає системного кровотоку, максимальна концентрація в плазмі крові досягається протягом 1 дня, біодоступність становить 20-27%, прийом корму прискорює всмоктування. Виводиться флураланермедленно, переважно в незмінному стані з фекаліями (~ 90% дози) і частково з сечею, період напіввиведення - 12 діб.

Препарат починає діяти через 4 години після застосування і викликає загибель бліх через 8 годин після прикріплення до організму хазяїна, кліщів - через 12 годин, запобігаючи повторну Інфестація собак ектопаразитами.

Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що профилактирует контамінацію приміщень яйцями і личинками.

Бравекто за ступенем впливу на організм відноситься до речовин «малонебезпечних» (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надає ембріотоксичної, тератогенної, мутагенного дії.


Дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ


Бравекто застосовують собакам індивідуально перорально під час або незадовго до / після годування в терапевтичній дозі 25-56 мг флураланера на 1 кг маси тварини.

Бравекто володіє привабливим ароматом і смаком і, як правило, охоче поїдається собаками; в іншому випадку, препарат вводять примусово безпосередньо в пащу або згодовують з кормом.

Розламування таблеток не допускається.

Слід переконатися в тому, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату.

Дози препарату в залежності від маси тварини і виду використовуваної таблетки (1 шт):

Бравекто 112,5 / 2-4,5 кг
Бравекто 250 /> 4,5-10 кг
Бравекто 500 /> 10-20 кг
Бравекто 1000 /> 20-40 кг
Бравекто -1400 /> 40-56 кг
> 40-56 кг - Підбирають комбінацію двох таблеток з розрахунку 25-56 мг флураланера на 1 кг маси тварини

При застосуванні препарату собакам масою понад 56 кг використовують комбінацію таблеток з розрахунку 25-56 мг флураланера на 1 кг маси тварини.

Допускається застосування препарату в період щенности (вагітності) і лактації. Повторні обробки при необхідності проводять через 12 тижнів.

Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату відновлюють у тій же дозі по тій же схемі.

Симптоми передозування не встановлені.


ПОБІЧНІ ДІЇ

Побічні явища і ускладнення при застосуванні препарату відповідно до інструкції, як правило, не спостерігаються. У рідкісних випадках можлива блювота, діарея, зниження апетиту і слинотеча.

У разі якщо блювота у собаки відбулася протягом перших двох годин після прийому Бравекто, рекомендується упевнитися, що блювота припинилася і дати препарат повторно в тій же дозі.

Протипоказання

Протипоказанням до застосування є індивідуальна непереносимість компонентів препарату.

Препарат не слід застосовувати цуценятам молодше 8-тижневого віку і / або собакам масою менше 2 кг.

Бравекто не призначений для застосування продуктивним тваринам.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

Особливостей дії при першому застосуванні препарату і при його скасування не виявлено.

При одночасному застосуванні Бравекто з антигельминтиками, антибіотиками, нестероїдними протизапальними засобами і глюкокортикостероїдами небажаних реакцій і зниження ефективності препарату не виявлено.


УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Зберігають в закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, при температурі від 0 ° С до 30 ° С. Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дати виробництва.

Забороняється застосування Бравекто після закінчення терміну придатності.

Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.