Амокланід капсули 0,5гр 25 шт

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Бровафарма
  • Артикул: 4820012503575
  • Наявність: В наявності
150 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Порошок для перорального застосування

 Склад

1 г препарату містить:

амоксициліну тригідрат — 200 мг

клавуланат калію — 50 мг

Опис

Порошок жовтуватого кольору. 

Фармакологічні властивості

Бактерицидний препарат широкого спектру дії.

Амоксициліну тригідрату — напівсинтетичний пеніцилін, належить до бета-лактамних антибіотиків, пригнічує синтез стінок клітин бактерій шляхом інгібування транспептидази та карбоксипептидази, що спричиняє порушення осмотичного тиску та загибель мікроорганізмів на стадії розвитку. Руйнується під дією бета-лактамаз, які біосинтезуються низкою резистентних до нього бактерій, внаслідок чого спектр активності препаратів на основі одного амоксициліну значно звужується.

Клавуланат калію є бета-лактамом, структурно пов'язаним з пеніцилінами, має незначну антибактеріальну дію, але, незворотньо інгібуючи низку бета-лактамаз, запобігає інактивуванню амоксициліну та забезпечує його антибіотичну активність щодо бактерій, зазвичай резистентних до амоксициліну та інших пеніцилінів і цефалоспоринів.

Обидва компоненти всмоктуються із ШКТ, незалежно від часу вживання та якості корму й проникають в усі органи і тканини організму, де створюють антибактеріальні концентрації, які зберігаються 12 годин, виводяться з організму переважно нирками.

Показання

Лікування домашньої птиці (курчата-бройлери, ремонтний молодняк, племінні кури), свиней, собак, котів при захворюваннях ШКТ, органів дихання, сечовивідних шляхів, шкіри та м’яких тканин, що спричинені грампозитивними та грамнегативними мікроорганізмами, включаючи види, що продукують бета-лактамази, а саме: аероби Bacillis anthracis, Escherichia coli, Erysipelothrix rhusiopathiae, Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Enterobacter spp., Haemophilus spp., Klebsiella spp., Moraxella spp., Campylobacter spp., Corynebacterium spp., Listeria spp., Bordetella spp., Brucella spp., Pasteurella spp., Proteus spp., Salmonella spp., Yersinia spp., Actinobacillus spp., анаероби Clostridium spp., Fusobacterium spp., а також Chlamydia spp., Leptospira spp., Treponema spp. тощо.

Протипоказання

Не призначати тваринам з підвищеною чутливістю до пеніцилінів та тяжкими порушеннями функції нирок. Не застосовувати коням, кроликам, морським свинкам, хом’якам, шиншилам, дрібним травоїдним тваринам, а також курям–несучкам, яйця яких вживають в їжу люди.

Не використовувати одночасно із хлорамфеніколом, лінкозамідами, тетрациклінами, макролідами, сульфаніламідами.

Спосіб застосування та дози

Препарат дають перорально з питною водою або кормом. Водний розчин препарату готують безпосередньо перед застосуванням. Перед обробкою тварин на дві години відключають систему водопоїння.

Препарат використовують у таких дозах:

• домашня птиця — 1 г на 10 кг маси тіла з питною водою;

• курчата-бройлери віком до 10 днів — 12,5 г на 100 л питної води, курс — 3-5 днів;

• курчата-бройлери віком більше 10 днів — 25 г на 100 л питної води, курс — 3-5 днів;

• свині — 0,2-0,5 г на 10 кг маси тіла з кормом, молоком або питною водою через кожні 12 годин, курс — 3-5 днів; при тяжкому перебігу хвороби в перший день лікування дозу можна збільшити в 2 рази;

• собаки, коти — 0,5 г на 10 кг маси тіла з фаршем або кормом, 2 рази на добу, курс — 5-7 днів; при тяжкому перебігу хвороби в перші 2 доби дозу можна збільшити в 2 рази, а курс лікування подовжити до зникнення симптомів захворювання.

Застереження

У деяких тварин можливі алергічні реакції.

Після останнього застосування препарату забій свиней на м`ясо дозволяється через 3 доби, птиці — через 2 доби. М'ясо, отримане раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря.

Упаковка

Полімерні пакети по 10, 500 г та полімерні контейнери по 25 капсул по 0,5 г кожна (1 контейнер у картонній коробці).

Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +10 до +25 °С.

Термін придатності

2 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.