Авесстім

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Бровафарма
  • Артикул: 4820012503919
  • Наявність: Очікується
0 грн
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Склад

1 мл розчину містить:

морфоліній 2-[5-(піридин-4-іл)-1,2,4-тріазол-3-ілтіо]ацетат — 20 мг

Опис

Рідина безбарвна, прозора.

Фармакологічні властивості

Морфоліній 2-[5-(піридин-4-іл)-1,2,4-тріазол-3-ілтіо]ацетат належить до похідних тріазолу. В оптимальних дозах активізує окремі біохімічні процеси в клітинах, виявляє антиоксидантну, імуномодулюючу, протизапальну, гепатопротекторну та детоксикаційну дію, нормалізує обмін речовин. Препарат підсилює специфічну імунну відповідь на введення вакцин, підвищує резистентність організму до захворювань вірусної етіології.

Через 24 години після останнього застосування діюча речовина виводиться з організму і не виявляється у сироватці крові.

Показання

Застосовують для покращення загальної резистентності організму, активізації специфічної імунної відповіді на введення вакцин, послаблення післявакцинальних ускладнень, неспецифічної профілактики вірусних та змішаних респіраторних захворювань ремонтного молодняку курей-несучок, курчат, індичат, каченят, гусенят, перепелят.

Протипоказання

Не призначати птиці, яйця від якої вживають в їжу люди.

Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням для однодобового молодняку птиці готують робочі розчини препарату зі стерильною або кип’яченою охолодженою водою у співвідношенні 1:9. Розчин розпилюють у вивідних шафах протягом 5 хвилин при завершенні вилуплювання з розрахунку 10 мл робочого розчину на 1 м3 вивідної шафи, загальна експозиція — 30 хвилин.

Для підсилення специфічної імунної відповіді препарат додають у питну воду та випоюють протягом 2 днів до та після щеплення з розрахунку 0,025 мл препарату на 1 кг маси тіла на день.

Для підсилення загальної резистентності організму молодняку та при ознаках респіраторних захворювань препарат застосовують за допомогою генераторів холодного туману у розрахунку 1-2 мл препарату на 1 м3 приміщення, експозиція — 40 хвилин, курс — 3-5 днів.

Застереження

Після останнього застосування препарату забій птиці на м'ясо або переведення на промислове утримання молодняку дозволяється через 28 діб. М'ясо та яйця, отримані раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря.

Упаковка

Скляні флакони по 20, 100 мл, полімерні флакони по 1 л.

Умови зберігання

У сухому, темному місці при температурі від +1 до +25 °С.

Водний розчин препарату використати у день приготування.

Термін придатності

2 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.