Броваціллін

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Бровафарма
  • Артикул: 4820012500383
  • Наявність: В наявності
13 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Порошок для ін'єкційного розчину

Склад

1 г препарату містить:

бензатину бензилпеніцилін — 500 тис. ОД

натрію бензилпеніцилін — 300 тис. ОД

прокаїн-бензилпеніцилін — 200 тис. ОД 

Опис

Порошок білого або жовтуватого кольору.

Фармакологічні властивості

Препарат належить до групи пеніцилінів, перешкоджає утворенню пептидних зв’язків шляхом пригнічення активності транспептидази, порушує пізні етапи синтезу пептидоглікану оболонки клітини, що призводить до лізису клітин, які діляться.

Завдяки збалансованому співвідношенню солей і допоміжним компонентам, що забезпечують кисле середовище в місці ін'єкції, препарат має більш широкий спектр бактерицидної дії. Ефективний проти грампозитивних — Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Сorynebacterium diphtheriae, Bacillus antracis, деяких грамнегативних мікроорганізмів, спірохет Borrelia, Leptospira, Treponema, більшості актиноміцет Actinomvces bovis, Actinobacillis lignieresii та інших патогенних мікроорганізмів.

Значна концентрація препарату в крові забезпечується вже у першу годину після внутрішньом’язового введення та зберігається мінімум 72 години. Препарат виводиться з організму з сечею та жовчю.

Показання

Лікування великої рогатої худоби, коней, свиней, овець, кіз, кроликів, собак, котів, хутрових звірів (лисиці, песці, норки), домашньої птиці (курей-бройлерів) при актиномікозі, бешисі, некробактеріозі, пастерельозі, стрептококозі, стафілококозі, септицемії, пневмонії, маститах, ендометритах, абсцесах, флегмонах, які спричинені мікроорганізмами, чутливими до пеніцилінів.

Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату і одночасно з засобами, що містять антибіотики з групи макролідів (еритроміцин, тілозин та ін.) і тетрацикліну, які є антагоністами.

Спосіб застосування та дози

Суспензію для ін'єкції готують асептично, безпосередньо перед застосуванням, додаючи до флакона з препаратом або стерильну воду для ін'єкцій, або ізотонічний розчин хлориду натрію у співвідношенні 3 мл розчину на 1 г препарату. Після інтенсивного збовтування отриману суспензію вводять глибоко внутрішньом'язово. Великим тваринам вміст кожного флакона вводять в різні ділянки тіла.

Дози препарату для різних видів тварин вказані в таблиці.

Вид тварин

Доза, ОД / 1 кг маси тіла

Велика рогата худоба, коні, свині

15 000

Вівці, кози, кролики, собаки, коти

20 000

Хутрові звірі (лисиці, песці, норки)

40 000

Домашня птиця (кури-бройлери)

40 000

Застереження

Після останнього застосування препарату забій тварин і птиці на м'ясо дозволяється через 15 діб, людям вживати в їжу молоко можна через 7 діб. М'ясо, отримане раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, молоко утилізують або випоюють непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря.

Упаковка

Скляні флакони по 1, 2 г.

Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +4 до +20 °С.

Термін придатності

3 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.