Бровадез-20

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Бровафарма
  • Артикул: 4820012502219
  • Наявність: В наявності
43 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Розчин для дезінфекції

Склад

1 мл препарату містить:

бензалконію хлорид — 200 мг 

Опис

Рідина безбарвна або жовтуватого кольору, прозора, злегка опалесцююча, зі слабким специфічним запахом, піниться при збовтуванні.

Фармакологічні властивості

Препарат діє бактерицидно і спороцидно на грампозитивні та грамнегативні бактерії — Brucella spp., Clostridium spp., E. coli, Klebsiella spp., Listeria spp., Proteus spp., Pseudomonas spp., Salmonella spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Вас. larvae, Bac. altei, фунгіцидно на Aspergillus spp., Candida albicaus, Trichophyton spp., Saccharomyces cerevisia, Ascosferius apis, дезінвазійно на нематоди та ооцисти еймерій.

Показання

Санація та дезінфекція тваринницьких і птахівничих приміщень, місць реалізації продукції тваринництва та птахівництва, цехів з переробки м'яса та молока, забійних цехів, конур, кліток та інших місць утримання дрібних тварин і птиці, особливо після їх дегельмінтизації.

Знезараження вуликів, рамок та іншого обладнання, інвентарю на пасіках при аскоферозі, аспергильозі, парагнильці, американському та європейському гнильці, нозематозі бджіл.

Дезінфекція інших об'єктів, які підлягають ветеринарному нагляду, — технологічного та санітарно-технічного обладнання, транспорту, резервуарів, систем водопостачання, інструментів, інвентарю тощо. 

Протипоказання

Не встановлені.

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують у вигляді робочих розчинів, які готують шляхом змішування концентрату з нехлорованою водою. Дезінфекцію проводять після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь об'єктів знезараження. Під час дезінфекції поверхні протирають губкою або зрошують за допомогою дрібнодисперсних оприскувачів до повного зволоження.

Використовують робочі розчини таких концентрацій:

• 0,1% (10 мл на 10 л води) — санація молокопереробного обладнання, годівниць, поїлок у присутності тварин;

• 0,25% (25 мл на 10 л води) — профілактична дезінфекція приміщень та інвентарю в присутності тварин, санація водопровідних систем;

• 0,5% (50 мл на 10 л води) — асептичне прибирання боєнь, переробних цехів, торгівельних, лабораторних приміщень, транспортних засобів, замочування спецодягу перед пранням;

• 1% (100 мл на 10 л води) — планова дезінфекція під час санітарних розривів у тваринницьких приміщеннях;

• 1,5% (150 мл на 10 л води) — дезінвазія після дегельмінтизації та знезараження місць утримання тварин та птиці з інфекційними захворюваннями;

• 0,05% (50 мл на 100 л води) — запобігання розмноженню зелених водоростей та інших мікроорганізмів у закритих басейнах або системах водопостачання (проводять раз на тиждень);

• 2,5% (25 мл на 1 л води) — дезінфекція пасік із хворими бджолами;

• 1,5% (15 мл на 1 л води) — планово-профілактична дезінфекція здорових та умовно здорових пасік;

• 0,5% (5 мл на 1 л води) — планово-профілактична дезінфекція благополучних пасік навесні та восени.

Дезінфекцію вуликів, соторамок (без меду), бджолярського інвентарю проводять при температурі повітря вище +12 °С за допомогою оприскувачів типу «Росинка», добре зволожуючи всі поверхні. Оброблені предмети щільно закривають поліетиленовою плівкою на 10-12 годин, після чого промивають водою і висушують.

Дезінфекцію благополучних пасік проводять 2 рази на рік — під час весняної та осінньої ревізії. Зволоженою губкою протирають усі зовнішні та доступні внутрішні стінки вуликів, дерев'яні частини соторамок.

Застереження

Персонал, що контактує з препаратом, повинен дотримуватися правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.

Приготування робочих розчинів проводять у провітрюваному приміщенні.

Не застосовувати препарат у присутності тварин, птиці та бджолородин.

Мило та миючі засоби дещо знижують активність препарату.

Розчини концентрацією понад 2% можуть спричиняти подразнення шкіри, тому при роботі з ними слід використовувати ґумові рукавички та захисні окуляри. При потраплянні нерозведеного препарату на шкіру негайно промити її проточною водою та змастити пом'якшуючим кремом, при потраплянні в очі — промити їх великою кількістю води і закапати розчин сульфацилу натрію 20% (альбуцид). Після закінчення робіт ретельно вимити обличчя та руки теплою водою з милом.

Під час роботи з препаратом забороняється палити, вживати їжу та напої.

Упаковка

Скляні флакони по 100 мл, полімерні флакони по 1 л. 

Умови зберігання

В упаковці виробника, у темному, захищеному від прямих сонячних променів, добре провітрюваному місці при температурі від +1 до +20 °С.

Термін придатності

4 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.