Бровафом новий

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Бровафарма
  • Артикул: 4820012500673
  • Наявність: В наявності
15 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Порошок для перорального застосування

Склад

1 г препарату містить:

колістину сульфат — 500 000 МО

окситетрацикліну гідрохлорид — 35 мг

триметоприм — 27 мг

Опис

Порошок світло-жовтого кольору, добре розчиняється у воді.

Фармакологічні властивості

Комплексний антимікробний препарат широкого спектру дії.

Окситетрациклін — бактеріостатичний антибіотик, при взаємодії з рибосомами окситетрациклін порушує синтез білка і знижує проникність цитоплазматичної мембрани мікроорганізмів, діє проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів — Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynеbacterium spp., Brucella spp., Haemophilus spp., E. coli, Pasteurella spp., Klebsiella spp., Erysipelothrix spp., Fusobacterium spp., Salmonella spp., найпростіших Protozoa, мікоплазм Mycoplasma spp., рикетсій Rickettsiaspp., хламідій Chlamydia. Утворює метаболіти у незначній кількості, з організму виводиться із сечею, жовчю та молоком.

Колістин — антибіотик із групи поліміксинів, діє на грамнегативні мікроорганізми Е. coli, Salmonella spp., Pasteurella spp., Haemophilus spp., Bordetellа spp. Колістин зв'язує фосфоліпід А клітинних мембран і нейтралізує дію ендотоксину бактерій, що призводить до руйнування структури мембран. Проникність клітинної мембрани змінюється відразу після контакту з препаратом. Із ШКТ всмоктується у невеликій кількості, тому високі концентрації препарату спостерігаються у різних його відділах. Виводиться з організму нирками у вигляді активних метаболітів.

Триметоприм діє проти грампозитивних бактерій Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., грамнегативних бактерій Е. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp. тощо. Блокує синтез білка у бактерій, інгібує бактеріальну редуктазу, що перетворює дегідрофолієву кислоту на тетрагідрофолієву, яка потрібна для синтезу пуринів і нуклеїнових кислот. Зв’язується з білками плазми крові на 70%, висока концентрація триметоприму спостерігається у секреті бронхіальних залоз, передміхуровій залозі та жовчі. Період напіврозпаду в плазмі крові — 8-10 годин, через 72 години виводиться із сечею на 66,8%.

Показання

Лікування тварин при захворюваннях, спричинених грампозитивними, грамнегативними та іншими мікроорганізмами:

• свині — дизентерія, колібактеріоз, пастерельоз, сальмонельоз, захворювання ШКТ та органів дихання;

• телята, ягнята віком до 6 тижнів, кролики — ентерит, захворювання органів дихання;

• домашня птиця (кури-бройлери, індички, фазани, гуси, качки) — мікоплазмоз, колібактеріоз, пастерельоз, захворювання органів дихання.

Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату, порушеннями функцій печінки та нирок, жуйним тваринам із функціонально розвиненими передшлунками. Не застосовувати курям–несучкам, яйця яких вживають в їжу люди.

Препарат несумісний з гідрокортизоном, гепарином, дициленом, цефалоспоринами, амфотерицинами та аміноглікозидами.

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують перорально у таких дозах:

• свині, домашня птиця (групова обробка) — 1 кг на 1000 л питної води або 1,5-2 кг препарату на 1 тонну комбікорму, курс — 3-5 днів;

• кролики, домашня птиця — 1-1,5 г на 1 літр питної води, курс — 3-5 днів;

• телята, ягнята віком до 6 тижнів, поросята (індивідуальна обробка) — 0,5 г на 10 кг маси тіла, 2 рази на добу, курс — 5-7 днів. 

Застереження

Після останнього застосування препарату забій телят, ягнят, свиней, кроликів на м'ясо дозволяється через 10 діб, птиці — через 7 діб. М'ясо, отримане раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря.

Упаковка

Полімерні пакети по 10, 20, 100 г, 1 кг. 

Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +8 до +25 °С.

 Термін придатності

3 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.