Бровасептол для ін'єкцій

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Бровафарма
  • Артикул: 4820012500758
  • Наявність: В наявності
45 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Порошок для ін'єкційного розчину

Склад

1 г препарату містить:

сульфадиметоксину натрієва сіль — 300 мг

сульфадіазину натрієва сіль — 300 мг

триметоприм — 120 мг

У комплекті є флакон із розчином натрію хлориду 0,9%.

Опис

Порошок світло-жовтого кольору, однорідний, зі слабким специфічним запахом.

Фармакологічні властивості

Комбінований антибактеріальний препарат широкого спектру дії.

Сульфаніламіди та триметоприм (похідна діамінопіримідину) блокують ферменти на двох послідовних етапах біосинтезу фолієвої кислоти в клітині бактерії, що призводить до пригнічення росту бактерій, припинення їх розмноження і загибелі. Комбінація діючих речовин у препараті зменшує ймовірність появи резистентних форм патогенної мікрофлори.

Препарат діє проти грампозитивних та грамнегативних бактерій Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Neisseria spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp., E. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Citrobacter spp., Pasteurella spp., Bordetella spp, Enterobacter spp., Yersinia enterocolitica, Chlamidya spp., Vibrio cholerae тощо, деяких найпростіших Pneumocystis carinii, Coccidia, Toxoplasma.

Сульфаніламіди швидко розподіляються по організму, їх терапевтична концентрація зберігається у сироватці крові 25 годин. Концентрація їх у нирках вища, а у шкірі, печінці та легенях нижча, ніж у плазмі крові. 

Триметоприм швидко розподіляється по організму, максимальна його концентрація досягається через 4 години після введення. Концентрація в легенях, печінці та нирках вища, ніж у плазмі крові.

Сульфаніламіди та триметоприм виводяться нирками шляхом клубочкової фільтрації та канальцевої секреції. Невелика кількість метаболізується у печінці та виводиться із жовчю. 

Показання

Лікування великої рогатої худоби, овець, коней, свиней, кроликів, собак, котів, домашньої птиці (кури, індички, качки, гуси) при захворюваннях ШКТ (гастрит, ентерит, диспепсія), органів дихання (ангіна, трахеїт, фарингіт, бронхопневмонія, плеврит), сечостатевої системи (післяпологовий сепсис, цистит, уретрит, ендометрит), післяопераційних ускладненнях, маститі, актиномікозі, бешисі, дизентерії, діплококозі, ентеротоксемії, еймеріозі, ешерихіозі (колібактеріоз), миті, пастерельозі, пулорозі, набряковій хворобі, мікоплазмозі, сальмонельозі, що спричинені грампозитивними та грамнегативними бактеріями Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Neisseria spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp., E. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Citrobacter spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Enterobacter spp., Yersinia enterocolitica, Chlamidya spp., Vibrio cholerae та найпростішими Pneumocystis carinii, Coccidia, Toxoplasma.

Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату та порушеннями функції печінки і нирок. 

Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням препарат з’єднують з розчином натрію хлориду 0,9%, що додається, і вводять внутрішньом’язово у таких дозах:

• велика рогата худоба, вівці, коні, свині — 0,6-0,8 мл на 10 кг маси тіла;

• собаки, коти — 0,1-0,15 мл на 1 кг маси тіла;

• домашня птиця (кури, індички, качки, гуси), кролики — 0,1 мл на 1 кг маси тіла.

Великим тваринам допускається повільне внутрішньовенне або внутрішньоартеріальне введення.

Курс лікування — 5 днів, 3-5 ін’єкцій з інтервалом 24-36 годин. Якщо клінічні симптоми захворювання зникли не повністю, курс подовжують на 2 дні.

Лікування молодняка домашньої птиці, поросят, кроликів можна проводити перорально. Для цього до добової норми питної води додають препарат у співвідношенні 1 мл на 0,9-1,2 л води або 1 г порошку на 3 л води.

Ін'єкцію більше 10 мл (для дрібних тварин і молодняка) і 20 мл (для великих і дорослих тварин) ділять на дві або більше частин і вводять у різні місця.

Застереження

Для розведення препарату не використовувати розчин новокаїну.

Кози мають підвищену чутливість до сульфаніламідів, тому вводити їм препарат необхідно вкрай обережно.

Після останнього застосування препарату забій тварин і птиці на м'ясо дозволяється через 10 діб. М'ясо, отримане раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря. Людям вживати в їжу молоко можна через 4 доби, до цього моменту його необхідно утилізувати або випоювати непродуктивним тваринам. 

Упаковка

Скляні флакони по 3,3 та 6,6 г (у комплекті зі стерильним розчином натрію хлориду 0,9% об’ємом 8 і 16 мл, відповідно).

Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від 0 до +25 °С.

Готовий розчин використати протягом доби, при зберіганні в холодильнику — протягом 3 діб.

Термін придатності

2 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.