Бровасептол концентрат

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Бровафарма
  • Артикул: 4820012502806
  • Наявність: В наявності
110 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Порошок для перорального застосування

Склад

1 г препарату містить:

сульфадиметоксину натрієва сіль — 300 мг

сульфадіазину натрієва сіль — 300 мг

триметоприм — 120 мг 

Опис

Порошок світло-жовтого кольору, однорідний, зі слабким специфічним запахом, добре розчиняється у воді.

Фармакологічні властивості

Комбінований антибактеріальний препарат широкого спектру дії.

Сульфаніламіди та триметоприм (похідна діамінопіримідину) блокують ферменти на двох послідовних етапах біосинтезу фолієвої кислоти в клітині бактерії, що призводить до пригнічення росту бактерій, припинення їх розмноження і загибелі. Комбінація діючих речовин у препараті зменшує ймовірність появи резистентних форм патогенної мікрофлори.

Сульфаніламіди швидко розподіляються по організму, їх терапевтична концентрація виявляється у сироватці крові протягом 25 годин. Концентрація сульфаніламідів у нирках вища, а у шкірі, печінці та легенях нижча, ніж у плазмі крові.

Триметоприм швидко розподіляється по організму, максимальна його концентрація досягається через 4 години після введення. Концентрація триметоприму в легенях, печінці та нирках вища, ніж у плазмі крові.

Сульфаніламіди та триметоприм виводяться нирками шляхом клубочкової фільтрації та канальцевої секреції. Невелика кількість метаболізується у печінці та виводиться із жовчю.

Показання

Лікування телят, ягнят віком до 6 тижнів, коней, свиней, кроликів, собак, котів, домашньої птиці (кури, індички, качки, гуси) при захворюваннях ШКТ (гастрит, ентерит, диспепсія), органів дихання (ангіна, трахеїт, фарингіт, бронхопневмонія, плеврит), сечостатевої системи (післяпологовий сепсис, цистит, уретрит, ендометрит), післяопераційних ускладненнях, а також при маститі, актиномікозі, бешисі, дизентерії, диплококозі, ентеротоксемії, еймеріозі, ешеріхіозі (колібактеріозі), миті, пастерельозі, пулорозі, набряковій хворобі, микоплазмозі, сальмонельозі, які спричинені грампозитивними та грамнегативними мікроорганізмами — Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Neisseria spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp., E. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Citrobacter spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Enterobacter spp., Yersinia enterocolitica, Chlamidya spp., Vibrio cholerae тощо, деякими найпростішими — Pneumocystis carinii, Coccidia, Toxoplasma.

Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату, порушеннями функцій печінки і нирок, жуйним тваринам із функціонально сформованими передшлунками. Не застосовувати для лікування курей-несучок, яйця яких вживають в їжу люди.

 Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують перорально з питною водою або кормом. Доза становить 0,3-0,35 г на 10 кг маси тіла 1-2 рази на добу.

Для домашньої птиці та кроликів доза становить 1 г препарату на 3 л води, курс — 4-6 днів. Залежно від клінічних ознак захворювання первинна доза може бути збільшена на 30-50%, а курс лікування подовжено на 2-3 дні.

На підприємствах з вирощування свиней та птиці препарат дають груповим методом з водою або кормом у дозах, наведених у таблиці.

Вид тварин

Маса тіла, кг

Вік, тижні

Добова доза препарату, г

на 100 л води

на 100 кг корму

Поросята-сисуни

до 10

 

35-50

120-150

Поросята відлучені

11-25

 

25-35

65-80

Свині на відгодівлі

26-100

 

35-45

80-110

Свиноматки

понад 150

 

-

150-180

Кури, індички, качки, гуси (молодняк)

 

до 1

13-15

-

 

 

2-8

17

34

 

 

9-18

25

50

Кури-бройлери

 

1-4

15-18

30-33

 

 

5-8

25

42

При груповому методі дозу препарату розчиняють у половині добової норми води. Частину води без препарату дають після випоювання лікувального розчину.

Застереження

Кози мають підвищену чутливість до сульфаніламідів, тому вводити їм препарат потрібно вкрай обережно.

Після останнього застосування препарату забій телят, ягнят, свиней, кроликів на м'ясо дозволяється через 4 доби, птиці — через 2 доби. М'ясо, отримане раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря. 

Упаковка

Полімерні пакети по 5, 25 г, 1 кг.

Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +8 до +25 °С.

Готовий розчин використати протягом доби, при зберіганні в холодильнику — протягом 3 діб. 

Термін придатності

2 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.