Бровасептол порошок

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Бровафарма
  • Артикул: 4820012503025
  • Наявність: В наявності
20 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Порошок для перорального застосування

Склад

1 г препарату містить:

сульфатіазол натрію — 80 мг

сульфагуанідин — 70 мг

триметоприм — 30 мг

окситетрацикліну гідрохлорид — 45 мг

тілозину тартрат — 25 мг

Опис

Порошок світло-жовтого кольору, погано розчиняється у воді. 

Фармакологічні властивості

Комплексний бактерицидний, бактеріостатичний препарат широкого спектру дії.

Тілозину тартрат — антибіотик з групи макролідів, шляхом незворотнього з'єднання з субодиницею 50S бактеріальних рибосом гальмує синтез білка, зростання та розмноження мікробної клітини. Ефективний проти грампозитивних і деяких грамнегативних бактерій — Corynebacterium spp., Clostridium spp., Erysipelothrix spp., Pasteurella spp., Vibrio spp., Leptospira spp., Brucella spp., Neisseria spp., Haemophilus spp., рикетсій Rickettsia spp., спірохет Spirochaetes, мікоплазм M. gallisepticum, M. synoviae, M. meleagridis тощо.

Сульфатіазол — протимікробний бактеріостатичний засіб, активний проти грампозитивних та грамнегативних бактерій — E. coli, Shigella spp., Klebsiella spp., Vibrio cholerae, Clostridium perfringens, Corynebacterium diphtheriae, Yersinia pestis, Chlamydia spp., Actinomyces israelii, Toxoplasma gondii.

Сульфагуанідин — протимікробна бактеріостатична сульфаніламідна речовина, пригнічує дигідроптероатсинтетазу, що призводить до порушення синтезу тетрагідрофолієвої кислоти, яка необхідна для синтезу пуринів і піримідинів.

Окситетрациклін — бактеріостатичний антибіотик, порушує синтез білка при взаємодії з рибосомами, зменшує проникність цитоплазматичної мембрани мікроорганізмів. Діє проти грампозитивних та грамнегативних бактерій — Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., Brucella spp., Haemophilus spp., E. coli, Pasteurella spp., Klebsiella spp., Fusobacterium spp., Salmonella spp., протозойних Protozoa, мікоплазми Mycoplasma spp., рикетсій Rickettsia spp., хламідій Chlamydia.

Триметоприм — хіміотерапевтичний препарат, діє проти грампозитивних бактерій Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp. тощо, грамнегативних бактерій E. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp. тощо, інгібує бактеріальну редуктазу, що перетворює дигідрофолієву кислоту на тетрагідрофолієву, яка необхідна для синтезу пуринів і нуклеїнових кислот.

Показання

Лікування тварин та домашньої птиці при захворюваннях ШКТ, органів дихання і сечостатевої системи, які спричинені грампозитивними, грамнегативними та іншими мікроорганізмами:

• телята віком до 3 місяців — гастроентерит, сальмонельоз, пастерельоз, вібріоз;

• свині — ензоотична пневмонія, артрит, дизентерія, набрякова хвороба, бешиха, сальмонельоз, пастерельоз;

• ягнята віком до 3 місяців — септицемія, еймеріоз;

• кролики — гастроентерит, колібактеріоз, пастерельоз, пневмонія;

• домашня птиця (кури-бройлери, індички, качки, гуси) — тиф, холера, сальмонельоз, мікоплазмоз, риніт.

Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату та захворюваннями печінки і нирок. Не застосовувати для лікування дійних корів і курей-несучок, молоко і яйця яких вживають в їжу люди.

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують перорально з кормом.

Лікування свиней, птиці та кроликів проводиться переважно груповим методом. Препарат ретельно перемішують із добовою нормою комбікорму в таких дозах (на 100 кг комбікорму):

• свині — 300-350 г;

• птиця, кролики — 400 г.

Добова доза препарату для всіх видів тварин становить 1-1,2 г на 10 кг маси тіла, її дають у 2 прийоми, курс лікування — 3-6 днів. Залежно від клінічних симптомів захворювання первинна доза препарату може бути збільшена на 30-100%, а курс лікування подовжено на 1-2 дні.

Застереження

Після останнього застосування препарату забій тварин і птиці на м'ясо дозволяється через 8 діб. М'ясо, отримане раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря.

Упаковка

Полімерні пакети по 12, 36, 100, 500 г.

Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +4 до +25 °С.

Термін придатності

2 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.