Вакціна Дефенсор 3 Defensor 3

Хіт продаж!
Вакціна Дефенсор 3  Defensor 3
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Zoetis
  • Наявність: В наявності
95 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Вакцина від сказу для котів та собак. Відправка в термоконтейнері!

Властивості

Призначена для вакцинації собак, кішок, великої рогатої худоби, овець проти сказу. Може застосовуватись із 3-х місячного віку. Містить спеціально розроблений ад'ювант високого ступеня очищення. Забезпечує напружений імунітет віком до 3 років.

Фармакологічна дія

Вакцина індукує формування імунної відповіді у великої рогатої худоби, овець, собак і кішок до сказу через 21 день після одноразового застосування, що зберігається не менше 1 року. Вакцина нешкідлива, лікувальних властивостей не має.

Дози та спосіб застосування

Вакцинують лише здорових тварин. Вміст флакона (1 мл) добре збовтують і вводять: собакам підшкірно або внутрішньом'язово, кішкам підшкірно. Імунітет розвивається через 14 діб після вакцинації.

Первинна вакцинація

Вакцинацію починають із 3-місячного віку.

Ревакцинація

Повторну вакцинацію проводять через 1 рік. Дорослі тварини вакцинують кожні 3 роки однією дозою вакцини. За законодавством України, вакцинацію тварин проти сказу проводять щороку.

Для вакцинації використовують шприци та голки, які стерилізують кип'ятінням протягом 15-20 хвилин. Допускається використання одноразових шприців. Стерилізація шприців та голок хімічними засобами не допускається. Місце ін'єкції обробляють 70% спиртом або іншим розчином, що дезінфікує.

Перед застосуванням флакон із вакциною необхідно ретельно струсити до утворення гомогенної суспензії.

Вакцинація собак та кішок:

Вакцину вводять у дозі 1 мл із дотриманням правил асептики. Кішкам вакцину вводять підшкірно, собакам підшкірно чи внутрішньом'язово. Повторна вакцинація має бути проведена через 1 рік. Надалі, у неблагополучних по сказу районах ревакцинація здійснюється 1 раз на рік, у благополучних допускається вакцинувати тварин 1 раз на 3 роки.

Вакцинація великої рогатої худоби та овець:

Вакцину вводять внутрішньом'язово в дозі 2 мл із дотриманням правил асептики. Повторна вакцинація має бути проведена через 1 рік. Надалі ревакцинація здійснюється 1 раз на рік.

Симптомів прояву сказу чи інших патологічних ознак при передозуванні вакцини не встановлено.

В окремих випадках вакцина може викликати алергічну реакцію. В даному випадку застосування препарату припиняють та призначають антигістамінні засоби, адреналін, кортикостероїди або інше симптоматичне лікування.

Слід уникати порушень термінів введення вакцини, оскільки це може призвести до зниження ефективності імунопрофілактики сказу. У разі пропуску чергового введення вакцини необхідно провести імунізацію якнайшвидше. Далі інтервал до наступного введення препарату не змінюється.

Побічні дії

При застосуванні вакцини відповідно до цієї інструкції побічних явищ та ускладнень, як правило, не відзначається.

Протипоказання

Заборонено вакцинувати клінічно хворих, ослаблених, підозрілих на захворювання на сказ тварин, у разі індивідуальної підвищеної чутливості тварини до компонентів препарату.

Особливі вказівки

Флакони з вакциною без етикеток, з порушенням цілісності і герметичності закупорювання, що містять сторонню домішку, зі зміненим кольором і консистенцією, з терміном придатності, що закінчився, піддавалися заморожуванню, а також залишки вакцини, не використані протягом 6 годин після розтину флакона. протягом 15 хвилин із подальшою утилізацією.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами не встановлена. Забороняється змішувати вакцину в одному шприці з іншими

імунобіологічними препаратами.

Забій тварин на м'ясо виробляють не раніше ніж через 21 день після вакцинації.

При роботі з вакциною слід дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими засобами ветеринарного призначення.

Усі особи, які беруть участь у проведенні вакцинації, повинні бути забезпечені спецодягом (халат, головний убір, чоботи) та індивідуальними засобами захисту. У місцях роботи має бути аптечка першої долікарської допомоги.

При попаданні вакцини на шкіру та/або слизові оболонки необхідно промити їх великою кількістю водопровідної води. Після роботи з вакциною вимити руки із милом. При випадковій ін'єкції препарату людині необхідно звернутись до медичного закладу.

Умови зберігання

Вакцину зберігають у сухому темному місці при температурі від +2°С до +8°C. Вакцину зберігають і транспортують у заводській упаковці в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 7°С. Не допускається заморожування вакцини. Термін придатності вакцини 18 місяців з дати випуску за умови дотримання умов зберігання та транспортування. Після закінчення терміну придатності вакцина до застосування непридатна.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.