Дезсан

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Бровафарма
  • Артикул: 4820012504138
  • Наявність: В наявності
238 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Розчин для дезінфекції

Доступна та ефективна дезінфекція 
• Має бактерицидну, спороцидну, віруліцидну, фунгіцидну дію
• Найнижча вартість застосування порівняно з аналогами
• Висока ефективність 

Опис

Рідина жовтуватого кольору, прозора, із слабким специфічним запахом. 

Склад

Препарат містить:

алкілдиметилбензиламонію хлорид — 4,8%

октилдецилдиметиламонію хлорид — 3,6%

диоктилдиметиламонію хлорид — 1,44%

дидецилдиметиламонію хлорид — 2,16%

глутаровий альдегід — 10%

Фармакологічні властивості

Розчин має бактерицидну та спороцидну дію на більшість грампозитивних і грамнегативних бактерій, включаючи патогенних збудників Clostridium spp., Klebsiella spp., Bacillus spp., Listeria spp., Proteus spp., Pseudomonas spp., Salmonella spp.,Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Campylobacter spp., Escherichia. coli, Lactobacillus spp., Mycobacterium spp., Yersinia enterocolitica тощо, віруцидну дію на РНК–вміщуючі віруси Avibirnavirus, Paramixovirus, Orthomixovirus, ДНК–вміщуючі віруси Parvovirus, Dependovirus, Aviadenovirus, Avipoxvirus, Circovirus, фунгіцидну дію на гриби Aspergillus spp., Penicbllium spp., Candida spp., Trichophyton spp., Microsporum spp.

Показання

Засіб застосовують для профілактичної, поточної, заключної та вимушеної дезінфекції об'єктів і обладнання, що підлягають ветеринарному нагляду, в тому числі:

• тваринницьких і птахівничих приміщень;

• ділянок технологічного циклу птахівничої галузі (яйцесклад, інкубатори, вивідні шафи та ін.);

• обладнання, боєнь і технологічних цехів (переробка м'ясних, • молочних та інших продуктів тваринництва);

• торгових, амбулаторних і лабораторних приміщень та їх інвентарю;

транспортних засобів для перевезення кормів і продукції тваринництва, а також в зонах карантину;

• приміщень, будок, кліток та інших місць утримання дрібних тварин та птиці;

• для заповнення дезбар’єрів і дезінфікуючих килимків. 

Протипоказання

Не встановлені.

Спосіб застосування та дози

Препарат використовують у вигляді робочих розчинів, які готують шляхом змішування концентрату з водопровідною водою. Дезінфекцію проводять після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь об'єктів знезараження.

Використовують робочі розчини таких концентрацій:

• 0,1% (10 мл на 10 л води) — профілактична дезінфекція приміщень і обладнання на птахо-, м'ясо- і молокопереробних підприємствах, у забійних цехах з розрахунку 0,1-0,15 л розчину на 1 м2 поверхні, час експозиції — 1-3 години, проводять в кінці робочого дня.

• 0,25% (25 мл на 10 л води) — профілактична і поточна дезінфекція транспортних засобів, приміщень, обладнання та інших об’єктів інкубаторів, інвентарю продовольчих ринків при бактеріальних інфекціях, протирання проводять з розрахунку 0,1 л розчину на 1 м2 поверхні, зрошення — 0,2 л розчину на 1 м2 поверхні, час експозиції — 1 година, дрібнодисперсне розпилення (розмір часток 1-25 мкм) — 5-10 мл розчину на 1 м3 приміщення, час експозиції — мінімум 3 години.

Предмети догляду за тваринами, обладнання, тару, робочий інвентар і підстилки дезінфікують шляхом замочування в робочому розчині мінімум на 1 годину.

При заповненні дезбар’єрів і дезінфекційних килимків розчин необхідно міняти у міру забруднення або висихання, але не рідше двох разів на тиждень.

• 0,8% (80 мл на 10 л води) — вимушена дезінфекція при вірусних і грибкових інфекціях, протирання, зрошення з розрахунку 0,2-0,3 л розчину на 1 м2, час експозиції — 2-3 години, дрібнодисперсне розпилення — 5-10 мл розчину на 1 м3 приміщення, час експозиції — мінімум 3 години.

• 1,6% (160 мл на 10 л води) — вимушена і поточна дезінфекція в комплексі заходів з оздоровлення господарств від бактерій роду Bacillus та мікобактерій туберкульозу, зрошення з розрахунку 0,2-0,3 л розчину на 1 м2, час експозиції — 3 години, дрібнодисперсне розпилення — 5-10 мл розчину на 1 м3, час експозиції — мінімум 3 години.

• 10% (1 л на 9 л води) — аерозольна дезінфекція шляхом туманоутворення з розрахунку 5 мл розчину на 1 м3 приміщення, час експозиції — мінімум 3 години.

Аерозольну обробку проводять при вимкненій вентиляції, закритих дверях і вікнах. Температура в приміщенні має бути не нижче +15 °С, а відносна вологість — не менше 60-65%.

Після закінчення часу експозиції поверхні, які будуть контактувати з продуктами харчування, кормами, питною водою, необхідно ретельно вимити.

Застереження

Не використовувати в присутності тварин та птиці.

Не застосовувати препарат з милом, аніонними ПАР, синтетичними миючими засобами та окислювачами, а також одночасно з іншими дезінфікуючими засобами.

До роботи з дезінфікуючим засобом не допускаються вагітні та неповнолітні. При роботі з препаратом слід використовувати захисні засоби (спецодяг, респіратор, захисні окуляри, гумові рукавички) і дотримуватися загальних правил гігієни і безпеки. Після закінчення робіт руки і обличчя вимити з милом, рот прополоскати водою. Тару з-під препарату використовувати для продуктів харчування заборонено.

При появі ознак подразнення органів дихання слід припинити роботу, вивести постраждалого на свіже повітря або в інше приміщення, прополоскати рот і носоглотку водою. При потраплянні засобу в очі необхідно негайно промити їх проточною водою і закапати сульфацилом натрію (альбуцид), при потраплянні на шкіру — ретельно промити уражену ділянку проточною водою, при потраплянні в шлунок — випити кілька склянок води з 10-20 подрібненими таблетками активованого вугілля і звернутися до лікаря.

Під час обробки приміщень всі електричні прилади мають бути вимкнені.

Упаковка

Полімерні флакони по 1 л (з дозуючою ємністю).

Умови зберігання

У тарі виробника, в провітрюваному, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей та тварин місці при температурі від +1 до +25 °С.

Робочі розчини використати протягом 10 днів. 

Термін придатності

3 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.