Ектосан-пудра

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Бровафарма
  • Артикул: 4820012500413
  • Наявність: В наявності
15 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Порошок для зовнішнього застосування

Склад

1 г препарату містить:

альфациперметрин — 5 мг

композиція ефірних олій (лимону і троянди)

сірка колоїдна

Опис

Порошок сіруватого кольору, дрібнодисперсний, зі слабким специфічним запахом.

Фармакологічні властивості

Контактний комбінований інсектоакарицид, вражає периферичну нервову систему комах і кліщів на всіх фазах їх розвитку (личинка, імаго) і дає репелентний ефект.

Належить до ІІІ класу токсичності, помірно токсичний для теплокровних тварин і птахів, токсичний для риби і бджіл.

 Показання

Лікування та профілактика великої рогатої худоби, овець, кіз, коней, свиней, кроликів, собак, котів, домашньої птиці (кури, гуси, качки) при ураженні літаючими комахами (ґедзі, комарі, мошки), аргасовими, гамазоїдними та іксодовими кліщами, пухоїдами Мenoponidae, пір'яїдами Philopteridae, волосоїдами Trichodectidae, вошами Наеmatopinidae, Holopeuridae, Linognathidae, кровососками Hyppoboscidae, мухами Muscidae, блохами Siphonaptera, клопами, тарганами, паразитоформними кліщами Argasidae, Dermanyssidae, Ixodidae, личинками підшкірного ґедзя великої рогатої худоби Hipoderma bovis, H. Lineatum, овечого ґедзя Oestrus ovis, личинками та статевозрілими синьо-зеленими і сірими м'ясними мухами Calliphoridae, Sarcophagidae, жуками-чорнотілками Alphitobius diaperinus.

Дезінсекція та дезакаризація тваринницьких приміщень, пташників, кліток, будок та інших місць утримання домашніх тварин.

Протипоказання

Не призначати самкам з підсосним молодняком та молодняку птиці віком менше 10 тижнів.

Спосіб застосування та дози

Для лікування проводять індивідуальне опудрювання тварин із розрахунку 100-200 г на голову для великих тварин і 20-50 г на голову для дрібних тварин. Препарат наносять тонким шаром за допомогою щітки на спину від голови до хвоста, на підгруддя і внутрішні ділянки кінцівок біля тулуба і легко втирають у шкіру проти шерсті. Через 7-14 діб обробку повторюють.

Для профілактики дозу препарату зменшують у 1,5-2 рази. Для отримання стійкого репелентного ефекту обробку проводять кожні 3-4 доби протягом всього періоду загрози виникнення ектопаразитозів або нападу гнусу.

Обробку пташників за наявності в них птиці здійснюють за допомогою аерозольного генератора холодного туману типу PORT-423-Р зі спеціальною насадкою або порошкового розпилювача іншої моделі. При одноярусному розміщенні кліток препарат застосовують із розрахунку 10 г на 1 м2 приміщення і додають 10% на кожний додатковий ярус.

При індивідуальній обробці курей препарат у дозі 5-7 г на 1 птицю наносять навколо місць випадіння пір’я, біля клоаки й під крила.

Для профілактики в захищених від опадів місцях розміщують таку суміш для купання птиці: сухий пісок або крейда — 4 кг, рослинний попіл — 1 кг, Ектосан-пудра — 100 г.

Застереження

Персонал, що контактує з препаратом, повинен дотримуватися правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.

Обробку тварин проводять в добре провітрюваних приміщеннях. При роботі з препаратом необхідно використовувати захисний одяг (халат, шапочка, ґумові рукавички, ґумове взуття, герметичні захисні окуляри, респіратор тощо).

Не допускати контакту препарату зі шкірою рук. Після закінчення робіт ретельно вимити руки та обличчя з милом. При потраплянні інсектициду на шкіру зняти його ватним тампоном і ретельно промити уражену ділянку водою з милом. При потраплянні препарату в очі негайно промити їх великою кількістю проточної води.

Упаковка

Полімерні флакони з пудро-розпилювальною насадкою по 35, 60 г, полімерні пакети по 1 кг.

Умови зберігання

У сухому, темному, добре провітрюваному, недоступному для дітей місці при температурі від -20 до +25 °С.

Термін придатності

2 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.