Цитостат Фітоеліта Протипухлинний препарат для собак і кішок

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Veda
  • Наявність: Нет в наличии
48 грн
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Комплексний препарат рослинного походження для профілактики злоякісних новоутворень молочної залози

Упаковка: 50 таблеток

Цитостатична і адаптогенний засіб рослинного походження для кішок і собак, що використовується при профілактиці доброякісних і злоякісних новоутворень молочної залози:

При початкових стадіях онкологічних захворювань молочної залози, в післяопераційний період, для профілактики помилкової захищеності у собак.

Інструкція для застосування лікарського препарату ФІТОЕЛІТА® цитостати для профілактики злоякісних новоутворень молочної залози у кішок і собак.

Загальні відомості:

1. Торгова назва лікарського препарату: ФІТОЕЛІТА® цитостати (Phytoаelita® Сytostat).

Міжнародні непатентовані назви - МНН «Non appropriated» - міжнародні непатентовані назви не присвоєно.

Группіровочние назви - брокколі заростки, чага, материнки трава, хвоща польового трава, репейничка (Репешко) трава, пастушої сумки трава, безсмертника квітки, підмаренника справжнього трава, чистотілу трава, кропиви листя, берези листя, зніту (іван-чаю) вузьколистого трава, звіробою трава, ехінацеї пурпурової трава, живокосту шорсткого корінь, комірника вязолістного квітки, меліси лікарської трава, лопуха коріння, конюшини лугової (червоного) квітки, солодки корені і кореневища, нагідок квітки, родовика кореневища і коріння.

2. Лікарська форма: таблетки для перорального застосування.

Одна таблетка масою 0,2 г в якості активних компонентів містить екстракти з рослинної сировини: заростків брокколі, губки, трави материнки, трави хвоща польового, трави репейничка (Репешко), трави грициків, квіток безсмертника, трави підмаренника справжнього, трави чистотілу, листя кропиви, берези листя, трави зніту (іван-чаю) вузьколистого, трави звіробою, трави ехінацеї пурпурової, кореня живокосту шорсткого, квіток комірника вязолистного, трави меліси лікарської, коріння лопуха, квіток конюшини лугової (червоного), коренів і кореневищ солодки, квіток нагідок , кореневищ і кореня родовика -7,68 мг, з вмістом амінного азоту не менше 0,1 мкг, а в якості допоміжних речовин: стеарат кальцію, крохмаль, лактозу - в кількості, достатній для отримання таблетки масою 0,2 г.

Лікарський препарат є двоопуклі таблетки від білого до світло-жовтого кольору. Допускаються вкраплення і незначна мармуровість.

3. Лікарський препарат випускають розфасованим по 50 таблеток в полімерні банки з нагвинчують ковпачками з контролем першого розкриття або пакети з харчового поліетилену, вміщені разом з інструкцією із застосування в пачку з картону коробкового.

4.Лекарственний препарат ФІТОЕЛІТА® цитостати зберігають в закритій упаковці виробника окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 0 ° С до 25 ° С.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 1 рік з дня виробництва. Забороняється застосування лікарського препарату після закінчення терміну придатності.

5. ФІТОЕЛІТА® цитостати слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.

6. Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.


Фармакологічні властивості:


7. ФІТОЕЛІТА® цитостати відноситься до комплексних препаратів рослинного походження для профілактики злоякісних новоутворень молочної залози у кішок і собак, а так само в післяопераційний період як цитостатичного засобу у кішок і собак і для профілактики помилкової захищеності у собак.

Механізм дії лікарського препарату визначається фітотерапевтичний активністю біологічно активних речовин екстрактів з рослинної сировини.

Основні діючі речовини чаги птеріни володіють цитостатичних дією, затримують початкові стадії пухлинного процесу. Полісахариди ехінацеї мають імуностимулюючоїактивністю при функціональному імунодефіцит. Діюча речовина лопуха - лігнановий агликон арктигенін має протипухлинну активність щодо пухлин і метастазів молочної залози. Індол (дііндолілметан) брокколі стимулюють організм спалювати ті форми естрогенів, які сприяють раку молочних залоз; пригнічують ріст, ділення і розмноження клітин раку молочної залози. Дііндолілметан підвищує рівень специфічного білка, який вбиває ракові клітини, і знижує рівень білка, що підтримує їх життєздатність. Ханерол зніту має широкий протипухлинну дію, в тому числі при раку молочної залози. Материнка містить селен (50 мкг / г), що входить до складу фактора, що запобігає некротичні процеси в клітинах організму. Адаптогенні властивості, знижують статеве збудження, володіють фенолкарбонові кислоти меліси і материнки - тимол, карвакрол. Діючі речовини інших компонентів мають синергетическим і симптоматичним дією (адаптогенное, антиоксидантну, антитоксичну).

Лікарський препарат ФІТОЕЛІТА® цитостати - за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76). Лікарський препарат не володіє кумулятивними, ембріотоксичними і тератогенні властивості.


Порядок застосування:

8. ФІТОЕЛІТА® цитостати застосовують собакам і кішкам для профілактики злоякісних новоутворень молочної залози і в післяопераційний період як цитостатического, адаптогенного, антиоксидантної, антитоксического кошти, а також для профілактики помилкової захищеності у собак.

9. Для профілактики новоутворень молочної залози у собак препарат призначають щомісяця по 1 таблетці на 10 кг маси тварини, у кішок по 1 таблетці 3 рази на день протягом 7 днів.

Собакам, при злоякісної пухлини молочної залози розміром до 1 см, препарат застосовують курсами по 1 таблетці на 10 кг маси тварини, кішкам - по 1 таблетці протягом 5-7 днів 1 раз в 3-4 місяці з метою профілактики її зростання і розвитку. У післяопераційний період лікарський препарат призначають собакам по 1 таблетці на 10 кг маси тварини, кішкам по 1 таблетці 2 рази на день протягом 3-4 місяців.

При наявності зростаючої доброякісної пухлини молочної залози препарат застосовують в передопераційний період протягом 3-4 днів собакам по 1 таблетці на 10 кг маси тварини, кішкам - по 1 таблетці 3 рази на день. Після операції препарат застосовують протягом 10-12 днів собакам по 1 таблетці на 10 кг маси тварини, кішкам - по 1 таблетці в день.

Для профілактики помилкової захищеності лікарський препарат слід давати сукам від початку тічки до фази анеструса (до 21 дня) по 1 таблетці на 10 кг маси тварини 1-3 рази на день. Це є також профілактичним заходом по відношенню до розвитку пухлини молочної залози.

Після застосування лікарського препарату іноді у тварин відзначається озноб. Може в рідкісних випадках підвищуватися температура. Ці реакції є фізіологічно адекватну реакцію організму на вплив препарату.

10. Протипоказанням до застосування лікарського препарату є індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.


11. Симптомів передозування не виявлено.

12. Особливостей дії лікарського препарату при першому прийомі або при його скасування не встановлено.

13. При пропуску однієї або декількох доз препарату лікування необхідно відновити якомога швидше в передбаченої дозуванні і схеми застосування.

14. Побічних явищ і ускладнень при застосуванні ФІТОЕЛІТА® цитостати відповідно до інструкції, як правило, не спостерігається.

При підвищеній індивідуальній чутливості тваринного до компонентів лікарського препарату і появі побічних реакцій застосування препарату припиняють та проводять десенсибілізуючу або симптоматичну терапію.

15. Відомості про несумісність препарату ФІТОЕЛІТА® цитостати з іншими лікарськими препаратами відсутні.

16. Препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Заходи особистої профілактики:

17. При роботі з препаратом ФІТОЕЛІТА® цитостати слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими препаратами. Після закінчення роботи руки слід вимити теплою водою з милом.

18.Людям з гіперчутливістю до його компонентів слід уникати прямого контакту з препаратом ФІТОЕЛІТА® цитостати. У разі появи алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини слід негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати інструкцію із застосування препарату або етикетку).

19. Порожні банки, пакети і з-під лікарського препарату забороняється використовувати для побутових цілей, вони підлягають утилізації з побутовими відходами.

20. Організація-виробник: ТОВ «ВЕДА»


Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.