Фторфенлік 10

Відгуки:
(0)
23 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Розчин для перорального застосування

Склад

1 мл препарату містить:

флуорфенікол — 100 мг

Опис

Рідина жовтуватого кольору, прозора.

Фармакологічні властивості

Флуорфенікол — похідна тіамфеніколу, де гідроксильна група заміщена на атом фтору. Активний проти збудників, які виробляють ацетилтрансферазу та резистентні до хлорамфеніколу, забезпечує бактеріостатичну та бактерицидну дію, зв'язуючись у протоплазмі бактеріальної клітини з рибосомальною субодиницею 70S бактерій, блокуючи фермент пептидилтрансферазу, що призводить до порушення транспортування амінокислот та подальшого зупинення синтезу білка на рівні рибосом у мікроорганізмів.

Після перорального застосування біодоступність флуорфеніколу становить: у свиней — 88%, у птиці — мінімум 55%. Високий рівень концентрації антибіотика спостерігається у легенях, нирках, м'язах, кишковику, серці, печінці, селезінці та сироватці крові. Максимальна концентрація в крові досягається через 1 годину, терапевтична концентрація зберігається в органах і тканинах свиней і птиці 24 години. Виводиться з організму в незміненій формі та у вигляді метаболітів: у птиці переважно з калом, у свиней — з сечею і частково з калом. 

Показання

Лікування тварин при захворюваннях, спричинених грампозитивними і грамнегативними мікроорганізмами — Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Proteus spр., Salmonella spр., Escherichia coli, Actinobacillus pleuropneumoniae, Ornitobacterium rhinotracheale, Pasteurella spp., Bordetella bronchiseptica, Haemophilus spp., Shigella spр., Klebsiella spp., Campylobacter spp., Enterobacter spр., Aeromonas spр., Fleхibacter spр., Chlamydia spp. тощо, мікоплазмою M. hyopneumoniae, M. hyorhinis:

• домашня птиця (курчата-бройлери, племінні кури, ремонтний молодняк, індички) — колібактеріоз, стафілококова інфекція, пастерельоз, захворювання органів дихання та ШКТ;

• свині — гемофільозна та актинобацилярна плевропневмонія, атрофічний риніт, хвороба Глессера (гемофільозний полісерозит), пастерельоз, диплококова септицемія, стрептококова та стафілококова інфекції, мікоплазмоз, вторинна інфекція при вірусній патології, інші захворювання органів дихання та ШКТ. 

Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до флуорфеніколу, свиноматкам у період супоросності та лактації, кнурам-плідникам, курям-несучкам, яйця яких вживають в їжу люди. Не застосовувати одночасно з тіамфеніколом та хлорамфеніколом.

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують перорально з питною водою у таких дозах:

• курчата-бройлери, племінні кури, ремонтний молодняк, індички — 0,2 мл на 1 кг маси тіла або 1 мл на 1 л питної води;

• курчата, індички віком більше 1 місяця — 2 мл на 1 л питної води щоденно, курс — 3 дні, у складних випадках та при сальмонельозі — 5 днів;

• свині — 1-1,5 мл на 10 кг маси тіла або 1 мл на 1 л питної води, курс — 5-7 днів.

Під час лікування тварини повинні пити лише воду з препаратом. 

Застереження

Після останнього застосування препарату забій свиней на м'ясо дозволяється через 1 добу, птиці — через 2 доби. М'ясо, отримане раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря.

 Упаковка

Скляні флакони по 10 мл (по 10 шт. у картонній коробці), полімерні флакони по 100 мл з мірною ложкою (по 1 шт. у картонній коробці), полімерні флакони по 1 л. 

Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +5 до +25 °С.

Після відкриття флакона препарат використати протягом 14 діб, водний розчин препарату — протягом 24 годин. 

Термін придатності

2 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.