Гістерлік

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Бровафарма
  • Артикул: 2000000015392
  • Наявність: В наявності
97 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Таблетки для внутрішньоматкового застосування

Склад

7,5 г препарату (1 таблетка) містить:

сульфадіазину натрієва сіль — 3975 мг

канаміцину сульфат — 50,25 мг

окситетрацикліну гідрохлорид — 50,25 мг

Опис

Таблетки світло-бурого кольору, овальної форми, пласкі. 

Фармакологічні властивості

Комплексний препарат широкого спектру антибактеріальної дії.

Сульфадіазин належить до сульфаніламідів через свою структурну подібність з пара-амінобензойною кислотою, інгібує бактеріальний фермент, який відповідає за біосинтез дигідрофолієвої кислоти, що є попередником фолієвої кислоти в бактеріальній клітині.

Окситетрацикліну гідрохлорид гальмує активність рибосом бактерій і призводить до порушення синтезу білка. Ряд метаболічних процесів в мікробній клітині пригнічується завдяки утворенню хелатних сполук з двовалентними катіонами металів.

Канаміцину сульфат належить до аміноглікозидних антибіотиків, проникає через клітинну мембрану і незворотньо зв'язується зі специфічними білками-рецепторами на 30S субодиниці рибосом. Порушує утворення комплексу між матричною (інформаційною) РНК і 30S субодиницею рибосоми, через що у клітині відбувається біосинтез неповноцінних білків, розпад полірибосом та втрачається здатність синтезувати білок. Порушує структуру і функції цитоплазматичних мембран, спричиняє швидку загибель мікробної клітини.

Допоміжні піноутворюючі складові забезпечують поширення препарату по всій порожнині матки та повний контакт антибіотиків зі слизовою оболонкою.

Показання

Лікування та профілактика корів при гострих ендометритах, метритах, цервіцитах, вульвовагінітах, спричинених грампозитивними, грамнегативними, аеробними і анаеробними бактеріями — A. pyogenes, Streptococcus spp., Staphylococcus aureus, E. coli, Proteus spp., Klebsiella spp. тощо, санація матки після видалення затриманого посліду.

Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату.

Спосіб застосування та дози

Застосовують коровам внутрішньоматково в таких дозах:

• профілактика — 7,5-10 г у першу добу після отелення, одноразово;

• лікування — 12,5-15 г, курс — 3 дні. 

Застереження

При використанні в зазначених дозах побічних ефектів, як правило, не спостерігається. У гіперчутливих тварин можливі алергічні реакції.

Після останнього застосування препарату забій тварин на м'ясо дозволяється через 2 доби, людям вживати в їжу молоко можна через 2 доби. М'ясо, отримане раніше вказаного терміну, використовують тільки для виробництва м'ясо-кісткового борошна, молоко випоюють тваринам після термічної обробки.

Упаковка

Полімерні пакетики по 1 таблетці (по 6, 18 шт. у пластиковому контейнері).

Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +4 до +25 °С.

Термін придатності

3 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.