Кобацин 50 мл

Відгуки:
(0)
72 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Розчин для перорального застосування, кормова добавка


Мінеральна кормова добавка яка стимулює яйцекладку бджоломатки, підвищує резистентність бджіл до бактеріологічних чинників та дії агрономічних пестицидів, подовжує період життя робочих бджіл

Склад

1 мл розчину містить у хелатній формі сукцинатів (+ 5%):
кобальт — 0,4 мг
цинк — 0,8 мг
германій — 0,08 мг

Опис

Рідина жовтуватого кольору, прозора. 

Фармакологічні властивості

Комбінована мінеральна кормова добавка, яка містить ессенціальні елементи — кобальт, цинк та германій у хелатній формі сукцинатів, що мають високу ступінь біологічної доступності.

Кобальт стимулює зростання яйценосносності бджоломатки — до 19% понад звичайного розплоду, забезпечує збільшення кількість бджіл майже на 30%, активізує їх життєві функції.

Цинк бере участь в обміні нуклеїнових кислот і синтезі білків, впливає на основні життєві процеси в організмі бджіл — розмноження, зростання, розвиток, вуглеводневий та енергетичний обмін.

Германій — сильний антиоксидант та антигіпоксант, сприяє виведенню з організму токсинів, нівелює негативний вплив факторів зовнішнього середовища, підвищує імунітет. Має широку біологічну дію, запобігає старінню і загибелі клітин організму. Відіграє важливу роль у формуванні резистентності організму і профілактиці широкого спектру захворювань.

Поєднання трьох найважливіших мікроелементів значно активізує розвиток бджолиних сімей, стимулює репродуктивну функцію маток, підвищує резистентність бджіл до інфекційних захворювань, подовжує період працездатності робочих бджіл. Таким чином, прискорюється оптимальний розвиток бджолиних сімей та зростає їх продуктивність.

Показання

Препарат застосовують:

• для оптимізації і прискорення розвитку слабких і середніх за силою бджолиних сімей до періоду повноцінного медозбору (навесні);

• для створення відводків сильно розвинених бджолиних сімей (перша половина літа);

• для підтримки несучості бджоломатки і сили бджолиних сімей (друга половина літа).

Протипоказання

Не виявлені.

Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням препарат ретельно струшують і застосовують у вигляді суміші: 5 мл розчину додають до 1 л теплого (+ 30-35 °С) цукрового сиропу (співвідношення води та цукру — 1:1) і ретельно перемішують.

Суміш згодовують 3-5 разів з інтервалом 3-5 днів у дозі 500 мл на 1 бджолину сім'ю.

Застереження

Не перевищувати рекомендованих доз. При одночасному використанні з іншими кормовими добавками слід контролювати дозування, щоб уникнути гіпервітамінозів.

Розчин може містити осад.

Упаковка

Скляні та пластикові флакони по 10, 50, 100 мл, пластикові контейнери з дозатором по 500, 1000 мл.

Умови зберігання

У сухому місці при температурі від +5 до +25 °С.

Термін придатності

2 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.