Лежаки та спальні місця для собак

Лежаки та спальні місця для собак

Лежак для собаки - це місце, де м'яко, тепло і комфортно спати

Собаки люблять спати в зручному м'якому місці. Бажано, щоб господар був поруч. Але на ліжку повинні спати люди, а не собаки. Тому, пес повинен мати своє особисте м'яке місце, куди він зможе завалитися і відпочити. Щоб не жертвувати своїм особистим ліжком заради затишку четвероногого друга, існують спеціальні лежанки для собак. Купити лежак для собаки означає  "подарувати комфорт і щастя своїй собаці" . В Україні існує багато інтернет-магазинів, де ви можете замовити якісні спальні місця будь-якої форми, кольору, розміру і якості. У нашому інтернет-магазині широкий асортимент м'яких місць для собак. Ви можете вибрати саме ті меблі, які підійдуть саме Вам та вашому четвероногому другові і найкраще впишеться в ваш інтер'єр.

Види спальних місць для собак

Спальні місця бувають різного розміру, форми, а також вони відрізняються за матеріалом. Лежаки для собак потрібно вибирати відповідного розміру, адже на великому матраці мініатюрна собачка буде мерзнути, а велика просто не поміститься в маленькому компактному, але дуже гарному будиночку. Купити лежак для собак великих і малих порід можна у вигляді підстилки, або у вигляді ліжка з бортиками і без. Ліжко роблять із пластику або дерева. Матеріал оббивки лежака може бути виготовлений із різних натуральних матеріалів. Він повинен бути зносостійким, легким у догляді і забезпечувати комфорт тварині. Вартість моделей залежить від ваших фінансових можливостей, проте майте на увазі, що лежаки, які коштують дешевше, швидко прийдуть в непридатність. Вони також поступаються якістю м'яких місць, котрі коштують дорожче. Вибирайте моделі, у яких чохол можна зняти і випрати. Тоді лежак для собаки завжди буде мати чистий і охайний вигляд.

Лежанки для собак. Види і форми лежаків

  • м'які будиночки для собак
  • лежаки;
  • підстилки;
  • килимки;
  • матраци;
  • дивани для собак
  • ліжка для собак

Підстилки можуть бути прямокутні, круглі, квадратні, трикутні, - на будь-який смак і колір.

Спальне місце для собаки вважається необхідним атрибутом для повноцінного і комфортного життя вашого четвероногого друга. Якщо ви правильно підберете спальний лежак, ви забезпечите собаці здоровий, міцний і повноцінний сон.