Вакцина Нобівак КС (з розчинником)

Відгуки:
(0)
420 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Склад і форма випуску


Жива суха вакцина проти бордетеллеза і парагрипу собак в одній дозі містить не менше 108 КУО аттенуированного збудника Bordetella bronchiseptica штаму В-С2 і 103 ТЦД50 збудника парагрипу м'ясоїдних штаму Cornell, а також стабілізатори: гідролізований желатин, панкреатичний гідролізат казеїну і сорбітол. Спеціальний розчинник для вакцин Нобівак Ділуент є прозорим стерильний фосфатний буфер, який має pH 7,2 - 7,4. За зовнішнім виглядом вакцина являє собою однорідну пористу масу білого кольору. Нобівак КС розфасовують по 1 дозі, розчинник - по 0,4 мл у скляні флакони, герметично закупорені полімерними кришками, обкатані алюмінієвими ковпачками і упаковані по 1, 5 або 25 доз з відповідною кількістю флаконів Нобівак Ділуент в картонну коробку з осередками.


Фармакологічні властивості


Вакцина індукує вироблення специфічних антитіл до збудника бордетеллеза і парагрипу у собак і цуценят через 72 ч. Після одноразової ін'єкції. Напруженість імунітету становить не менше 1 року.
показання
Призначають цуценятам і дорослим собакам з метою специфічної профілактики бордетеллеза і парагрипу.
Упаковка: 5 флаконів (5 доз) + розчинник 5 флаконів


Дози і спосіб застосування


Перед імунізацією флакони з вакциною ресуспензіруют в розчиннику Нобівак Ділуент, потім інтенсивно струшують до повного розчинення сухої маси. Флакон підігрівають до кімнатної температури в стислій долоні протягом 30 - 60 секунд. Шприц заповнюють розчиненої вакциною, після чого ними ін'єкційних голку замінюють на аплікатор для інтраназального введення. Голову тварини фіксують рукою так, щоб паща була закрита, і злегка піднімають її вгору. Потім препарат акуратно і повільно впорскують в ніс на глибину 0,5 - 1 см. Вакцинацію проводять тваринам одноразово, починаючи з 2-недільного віку. Ревакциніруют собак щорічно по 1 дозі препарату. Всіх сприйнятливих тварин, що утримуються в одному приміщенні, необхідно імунізувати. Якщо тварині була проведена антибіотикотерапія протягом першого тижня після імунізації, то щеплення необхідно зробити повторно. Вагітність і лактація не є протипоказанням до використання у сук даної вакцини.


Побічна дія


У дуже рідкісних випадках у цуценят після застосування вакцини можливі кашель, чхання, незначні і нетривалі виділення з носа і очей, які мимовільно зникають і не потребують лікування.


Протипоказання


Не застосовувати вакцину одночасно з іншими препаратами, призначеними для інтраназального введення і в період лікування тварини антибіотиками. Імунізації не підлягають хворі на інфекційні та паразитарні хвороби собаки.


Особливі вказівки


При проведенні маніпуляцій з препаратом слід дотримуватися правил асептики, не допускати контамінації вакцини. При попаданні вакцини на шкіру або слизові оболонки очей, її негайно потрібно змити струменем води. Після закінчення обробки руки слід ретельно вимити теплою водою з милом.


Умови зберігання


З обережністю. У сухому, прохолодному, захищеному від світла та недоступному для дітей та тварин місці при температурі від 2 до 8 ° С. Термін придатності вакцини - 27 місяців, розчинника - 60 місяців. Не допускається заморожування вакцини. Невикористані протягом 1 ч. Флакони з розчиненою вакциною підлягають знезараженню шляхом кип'ятіння протягом 15 хвилин з подальшою утилізацією.

Виробник

MSD Animal Health, Нідерланди.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.