Вакцина Нобивак L4

Відгуки:
(0)
130 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Склад і форма випуску

Кожна доза вакцини (1 мл) містить інактивовані культури лептоспір серогрупи Canicola (серовар Portland-vere штам Са-12-000), Icterohaemorrhagiaе (серовар Copenhageni штам Ic-02-001), Australis (серовар Bratislava штам As-05-073), Grippotyphosa (серовар Dadas штам Gr-01-005).
Суспензія для ін'єкцій.

10 флаконів по 1 дозі (1 мл).


Фармакологічні властивості

Нобівак L4 формує імунітет до 6 різних сероварам лептоспір, це дає можливість надати широкий захист собак від зараження лептоспірозом.

Вакцина добре переноситься.

Тривалість імунітету становить повних 12 місяців.

Вакцина сполучуваності з вакцинами серії Нобівак® для собак, що дозволяє підібрати найбільш підходящу захист для собак не залежно від змісту, стилю життя і віку.

Особливості застосування вакцини Nobivac L4:

препарат вводиться цуценятам у віці 6-8 тижнів;

вакцинують тварин дворазово з проміжком в 2-4 тижні;

ревакцинацію проводять щорічно;

можлива вакцинація щенних сук;

препарат може виступати розчинником при введенні вакцин Nobivac DHPPi, Nobivac DHP і Nobivac Puppy DP, используясь спільно з ними і забезпечуючи комплексний захист;

допускається комбінація і з іншими вакцинами Нобівак для собак, але без змішування в одному шприці.

Прищеплюють тільки клінічно здорових тварин без гіперчутливості до окремих інгредієнтів кошти.

Вакцина абсолютно нешкідлива для собак і при дотриманні графіка щеплень має високу ефективність.


Показання

Нобівак L4 - це ефективний засіб, що захищає від лептоспірозу, Вира

Лептоспіроз - гостре інфекційне захворювання, що вражає більшість видів ссавців, у тому числі собак. Хвороба характеризується ураженням капілярів, часто ураженням печінки, нирок, м'язів, явищами інтоксикації, супроводжується хвилеподібною лихоманкою.

Лептоспіроз небезпечний як для не пройшли вакцинацію собак, так і для контактують з ними людей.


Дози і спосіб застосування

Вакциною прищеплюють тільки клінічно здорових тварин. Собак починають прищеплювати з 8-тижневого віку, з повторною вакцинацією у віці 12 тижнів. Вакцина Нобівак L4 ефективна c 6 тижневого віку, це дозволяє краще захистити цуценя в період соціалізації. Тварин, які раніше не щеплених і старше вищевказаного віку прищеплюють дворазово з інтервалом в 4 тижні. Рекомендується проводити одноразову щорічну ревакцинацію. У флакон з вакциною за допомогою стерильного шприца вносять 1 мл розчинника і ретельно перемішують до утворення однорідної суспензії. Після розведення, вакцину у кількості однієї дози вводять тварині підшкірно або внутрішньом'язово з дотриманням правил асептики і антисептики. Всіх сприйнятливих тварин, які знаходяться в одному приміщенні, бажано вакцинувати одномоментно.


Побічні дії

При підшкірному введенні в місці ін'єкції можливе утворення легкої припухлості, мимовільно зникає протягом однієї-двох тижнів. У тварин після застосування вакцини можливі реакції гіперчутливості, в цьому випадку показано підшкірне введення адреналіну в рекомендованих дозах


Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів вакцини.


Особливі вказівки

Нобівак L4 не володіє абортогенним, тератогенну і ембріотоксичну дію, тому її можна застосовувати до щенним сукам.


Умови зберігання

Вакцину зберігають і транспортують в упаковці виробника при температурі від 2 до 8 ° С. Термін придатності вакцини 3 роки з дати випуску при дотриманні умов зберігання і транспортування.


Виробник

MSD Animal Health, Нідерланди.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.