Вакцина Нобівак Puppy DP( з розчинником)

Відгуки:
(0)
165 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Склад лікарського засобу

Нобівак Паппі - суха жива вакцина проти чуми м'ясоїдних і парвовирусного ентериту. Кожна доза вакцини містить аттенуіровані штами вірусу чуми м'ясоїдних (штам Onderstepoort) - не менше 100 тис. ЦПД / 50 і парвовіруса собак (штам С154) - не менше 10 млн. ЦПД / 50. За зовнішнім виглядом вакцина являє собою однорідну суху пористу масу блідо-рожевого кольору. Як розчинник використовується стерильний фосфатно-буферний розчин Нобівак Разбавитель (Nobivac Diluent) (рН 7,2 - 7,4). Розфасовують до 1 мл (1 дозі) в скляні флакони, упаковані по 10 штук в картонні коробки.

Фармакологічні властивості

Вакцина Нобівак Паппі індукує у щеплених цуценят надійний протективний імунітет проти чуми і парвовірусного ентериту м'ясоїдних через 10 днів після вакцинації. Штам Onderstepoort вірусу чуми, що входить до складу препарату, не тільки індукує імунітет після імунізації цуценят в 6-ти тижневому віці, але і дозволяє профілактувати розвиток симптомів хвороби, якщо до моменту вакцинації відбулося зараження тварин вірулентним штамом вірусу чуми. Вакцина не має інтерференції з материнськими антитілами. Вакцина нешкідлива і ареактогенна.


Показання


Вакцину Нобівак Паппі призначають цуценятам собак для профілактики чуми і парвовірусного ентериту м'ясоїдних.

Дози та спосіб застосування


Вакциною прищеплюють тільки клінічно здорових щенят у віці 6-ти тижнів з подальшою вакцинацією через 2-3 тижні вакциною Нобівак DHP або Нобівак DHPPi. У разі якщо необхідна більш рання захист від чуми м'ясоїдних і парвовирусного ентериту, вакцинацію Нобівак Паппі можна проводити у віці 4-х тижнів. Використання Нобівак Паппі є частиною комплексної програми ефективної вакцинації собак.

У флакон з вакциною за допомогою стерильного шприца вносять 1 мл розчинника і ретельно струшують до утворення однорідного суспензії. Після розведення, вакцину у кількості однієї дози вводять цуценяті підшкірно з дотриманням правил асептики і антисептики. Всіх сприйнятливих тварин, які знаходяться в одному приміщенні, бажано вакцинувати одномоментно.

Побічна дія


При підшкірному введенні в місці ін'єкції можливе утворення легкої припухлості, мимовільно зникає протягом однієї-двох тижнів. У тварин після застосування вакцини можливі реакції гіперчутливості, в цьому випадку показано підшкірне введення адреналіну в рекомендованих дозах.


Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів вакцини.


Особливи вказівки


Рекомендується використовувати тільки спеціально випускається для вакцин Нобівак Разбавитель. Перед вживанням флакон з вакциною і розчинником слід ретельно струсити до утворення однорідної суспензії. Флакони з вакциною без етикеток, з порушенням цілісності упаковки і закупорювання, які зазнали заморожування, із зміненим кольором і консистенцією, що містять сторонні домішки, а також не використані протягом 30 хвилин після відкриття підлягають вибракуванню і знезараженню шляхом кип'ятіння протягом 5-10 хвилин з подальшою утилізацією.


Умови зберігання


Вакцину зберігають і транспортують в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 ºС. Заморожування вакцини не допускається. Термін придатності - 2 роки.

Виробник

MSD Animal Health, Нідерланди.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.