Вакцина Нобівак Rabies

Відгуки:
(0)
130 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Склад лікарського засобу


Кожен флакон (1 доза) містить інактивовану культуру вірусу сказу з штаму Pasteur RIV з активністю не менше 2 МО і ад'ювант AIPO4. За зовнішнім виглядом вакцина являє собою суспензію рожевого або жовто-коричневого кольору. Розфасовують по 1 мл (1 доза) в скляні флакони, упаковані по 10 штук в картонні коробки.

Фармакологічні властивості

Інактивована вакцина Нобівак Рабіес є профілактичним засобом активної імунізації здорових тварин проти сказу. Одноразової ін'єкції досить для створення активного імунітету у собак і кішок терміном до 3-х років, у великої рогатої худоби, овечий, кіз і коней - до 2-х років, у лисиць, норок і тхорів - до 1 року. Наростання імунітету після введення вакцини відбувається на 21-й день. Для овець, кіз, норок, тхорів і лисиць щеплення забезпечує захист як мінімум 1 рік.

Показання

Призначають собакам, кішкам, тхорів, норкам, лисицям, великій рогатій худобі, вівцям, козам і коням для профілактики сказу.

Дози та спосіб застосування

Вакциною прищеплюють тільки клінічно здорових тварин. Собак і котів починають прищеплювати з 3-х місячного віку (якщо тварина через епізоотичну ситуацію було щеплено раніше зазначеного віку, то воно повинно бути вакциновано повторно у віці 3-х місяців), ревакцинируют кожні 3 роки (в залежності від епізодичної ситуації, можна проводити вакцинації тварин проти сказу щороку), вакцину у кількості 1 дози (1 мл) вводять внутрішньом'язово або підшкірно. Тхорів, норок і лисиць вакцинують проти сказу з 3-х місячного віку (якщо тварина через епізоотичної ситуації було щеплено раніше зазначеного віку, то воно повинно бути вакциновано повторно у віці 3-х місяців), ревакцинируют проти сказу щороку, вакцину в кількості 1 дози (1 мл) вводять підшкірно. Велика рогата худоба, овець, кіз і коней вперше вакцинують проти сказу з 6-ти місячного віку (якщо тварина через епізодичній ситуації було щеплено раніше зазначеного віку, то воно повинно бути вакциновано повторно у віці 6-ти місяців), ревакцинируют кожні 2 року (в залежності від епізоотичної ситуації, можна проводити вакцинації тварин проти сказу щороку), вакцину у кількості 1 дози (1 мл) вводять внутрішньом'язово.

Побічна дія

При підшкірному введенні в місці ін'єкції можливе утворення легкої припухлості, мимовільно зникає протягом однієї-двох тижнів. У тварин після застосування вакцини можливі реакції гіперчутливості, в цьому випадку показано підшкірне введення адреналіну в рекомендованих дозах.

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів вакцини.

Особливи вказівки

Вакцину можна застосовувати собакам і кішкам під час вагітності. Допускається використання вакцини Нобівак Рабіес в якості розчинника до вакцин Нобівак DHPPi, Нобівак DHP, а також змішування і одночасне застосування з вакциною Нобівак лепту в співвідношенні доз 1: 1. Перед вживанням флакон з вакциною рекомендується струснути. У зв'язку з тим, що вірусних компонент вакцини знаходиться в інактивована стані, препарат не представляє потенційну небезпеку для навколишнього середовища і персоналу. При порушенні цілісності флакона або по закінченню зазначеного терміну придатності невикористана вакцина підлягає знезараженню шляхом кип'ятіння протягом 5-10 хвилин.

Умови зберігання

Вакцину зберігають і транспортують в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 ºС. Заморожування вакцини не допускається. Термін придатності - 2 роки.

Виробник


MSD Animal Health, Нідерланди.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.