Вакцина Нобівак Trikat Trio (з розчинником)

Відгуки:
(0)
316 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Склад лікарського засобу

Суха жива вакцина Нобівак Tricat Trio отримана з культуральної рідини перещеплюваної лінії клітин FEF, інфікованих аттенуированного (ослабленими) штамами вірусів. В 1 мл вакцина містить 5,2 lg БОЮ одиниць вірусу ринотрахеїту штаму G 2620A, 4,6 lg БОЮ одиниць каліцівіруси кішок штаму F9 і 4,3 lg ТЦД50 одиниць вірусу панлейкопении кішок штаму MW-1, а також стабілізатори: гідролізований желатин, сорбітол , панкреатичний гідролізат казеїну і буферний розчин гидрофосфата калію дигидрата. За зовнішнім виглядом вакцина являє собою однорідну пористу масу блідо-рожевого кольору. Вакцину (1 доза) розфасовують в скляні флакони, герметично закупорені полімерними кришками і обкатані алюмінієвими ковпачками, упаковані по 10 доз в картонні коробки.


Фармакологічні властивості

Вакцина індукує вироблення специфічних антитіл до вірусів ринотрахеїту, каліцівіроза і панлейкопении у кішок і кошенят через 10 днів після повторної ін'єкції. Імунітет проти вірусного ринотрахеїту та каліцівіроза зберігається протягом 12 місяців, від панлейкопении кішок протягом 3 років. Зниження клінічного прояву вірусного ринотрахеїту та каліцівіроза забезпечується протягом 3 років. Лікувальними властивостями вакцина не володіє.


Показання

Призначають кошенятам і кішкам з метою специфічної профілактики каліцівіроза, вірусного ринотрахеїту та панлейкопении.


Дози та спосіб застосування

Перед імунізацією флакони з вакциною ресуспензіруют в 1 мл розчинника Нобівак Ділуент або фізіологічного розчину, потім інтенсивно струшують до повного розчинення сухої маси. Шприц заповнюють розчиненої вакциною і вводять тварині підшкірно. Для ін'єкцій використовують тільки стерильні шприци та голки, а місце уколу обробляють попередньо 70% етиловим спиртом. Вакцинацію проводять тваринам дворазово з інтервалом в 3-4 тижні, починаючи з 8-9-тижневого віку. Ревакциніруют кішок щорічно по 1 дозі препарату.


Побічна дія

У деяких випадках після застосування вакцини можливі незначний підйом температури і утворення припухлості на місці ін'єкції, які мимовільно зникають протягом 2 діб і не потребують лікування.


Протипоказання

Не рекомендується застосовувати Нобівак Tricat Trio одночасно з іншими вакцинами. Імунізації не підлягають хворі на інфекційні та паразитарні хвороби, а також вагітні тварини.


Особливи вказівки

При проведенні маніпуляцій з препаратом слід дотримуватися правил асептики, не допускати контамінації вакцини. При попаданні вакцини на шкіру або слизові оболонки очей, її негайно потрібно змити великою кількістю води. Після закінчення обробки руки слід ретельно вимити теплою водою з милом. При випадковому введенні даної вакцини людині, необхідно звернутися за допомогою до медичного закладу.


Умови зберігання

З обережністю. У сухому, прохолодному, захищеному від світла та недоступному для дітей та тварин місці при температурі від 2 до 8 ° С. Термін придатності - 33 місяці. Невикористані протягом 30 хвилин флакони з розчиненою вакциною підлягають знезараженню шляхом кип'ятіння протягом 20 хвилин з подальшою утилізацією.


Виробник

MSD Animal Health, Нідерланди.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.