Кандіолі Ренал Р (Candioli Renal P) паста при нирковій недостатності для кішок і собак, 15 мл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Candioli
  • Наявність: В наличии
550 грн
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Про товар Паста кандіолі Ренал Р Candioli renal P при хронічній нирковій недостатності у кішок, 15 мл


За зовнішнім виглядом являє собою пасту коричневого кольору, з характерним запахом.
Випускають розфасованої по 15 мл у одноразових шприцах-дозаторах з поліетилену, упакованих в картонні коробки.

Біологічні властивості
Біологічні властивості Ренал П пасти обумовлені вхідними в його склад компонентами, які в оптимальному поєднанні підтримують функції нирок як на ранній, так і на пізній стадії хронічної ниркової недостатності, нормалізує обмінні процеси в організмі тварин.
-Кальцій нормалізує проникність капілярів і згортання крові, бере участь у процесах функціонування клітинних мембран, поповнює дефіцит кальцію в кістковій тканині при нирковій недостатності.
-Хітозан знижує рівень холестерину, сечової кислоти і глюкози у крові, володіє антибактеріальними та протигрибковими властивостями, покращує засвоєння кальцію.
-Вітамін Е є не тільки антиоксидантом, але і антигіпоксантом, що пояснюється його здатністю стабілізувати мітохондріальну мембрану та економити споживання кисню клітинами, в наслідок чого в мітохондріях збільшується спряженість окисного фосфорилювання, утворення АТФ і креатинфосфату.
-Калій бере участь у підтриманні внутрішньоклітинного осмотичного тиску, у процесах проведення і передачі на іннервіруемие органи нервового імпульсу, в скороченні скелетних м'язів і у ряді біохімічних процесів, лужним сечу.

Порядок застосування
Ренал пасту застосовують для підтримки функції нирок у кішок, як на ранній, так і на пізній стадії ниркової недостатності.
Дають кішкам щодня, в суміші з основним кормом або без корму, один раз на добу або в два прийоми за добу, в дозі 1 мл на 5 кг живої маси протягом 20 - 40 днів. Можливо більш тривале застосування добавки.
При застосуванні Ренал пасти в рекомендованих кількостях побічних явищ і ускладнень не відзначено.
Сумісна з усіма інгредієнтами кормів, лікарськими препаратами та іншими кормовими добавками


Протипоказань не встановлено.
Заходи особистої профілактики
При роботі з Ренал пастою необхідно дотримуватися правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з кормовими добавками.
Зберігати в місцях, недоступних для дітей.


Умови зберігання
Зберігають у сухому, чистому, добре провітрюваному, захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі від 0°С до 25°С.
Термін зберігання - 30 місяців з дня виготовлення.
Не використовувати після закінчення терміну зберіганн

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.