Ранойод

Відгуки:
(0)
80 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Порошок для зовнішнього застосування

Склад

1 г препарату містить:

йодоформ — 40 мг

сульфагуанідин — 50 мг

триметоприм — 10 мг

Опис

Порошок жовтуватого кольору. 

Фармакологічні властивості

Комбінація сульфаніламіду і триметоприму, що має тривалу протимікробну дію.

Йодоформ розпадається під дією світла, повітря, тканинних ферментів, мікроорганізмів, виділяючи молекулярний йод. Йод має протимікробну, репелентну, дезодоруючу, розсмоктуючу дію, сприяє грануляції та очищенню ран. На поверхні рани утворюються альбумінати йоду, це дає в’яжучий та анестезуючий ефект, знімає подразнення рецепторів.

Сульфагуанідин — сульфаніламідний препарат широкого спектру дії. Ефективний проти грампозитивних і грамнегативних бактерій Actinomyces spp., E. coli, Clostridium spp., Salmonella spp., Proteus spp., Bacillus anthracis, Pasteurella spp., Haemophilus spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Actinobacillus spp., Fusobacterium spp., Haemophilus spp., Moraxella spp., Vibrio spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Shigella spp., Corynebacterium spp., Klebsiella spp., Fusobacterium spp., Bordetella spp., Brucella spp., мікоплазм Mycoplasma spp. Механізм дії пов’язаний з ПАБК та конкурентним пригніченням дигідроптероатсинтетази, що призводить до порушення синтезу тетрагідрофолієвої кислоти, необхідної для синтезу пуринів та піримідинів.

Триметоприм — хіміотерапевтичний препарат, має бактеріостатичну дію проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів E. coli, Enterobacter spp., Proteus spp., Klebsiella spp. Інгібує бактеріальну редуктазу, що перетворює дегідрофолієву кислоту в тетрагідрофолієву, яка необхідна для синтезу пуринів і піримідинів.

Наповнювачі дають підсушуючий ефект, сприяють зменшенню ексудації і прискоренню процесів регенерації ушкоджених тканин та загоєння ран. 

Показання

Лікування коней, великої рогатої худоби, овець, кіз, свиней, собак, котів, песців, норок, домашньої птиці (кури, гуси, качки) при фолікуліті, дерматиті, екземі, інфікованих ранах, мокрих екземах, трофічних виразках, важко загоюваних ранах, запаленнях зовнішнього слухового проходу, попрілості складок шкіри, після відкриття гематом, абсцесів, фібром, фурункулів, флегмон, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до сульфагуанідину, триметоприму та йодоформу. Профілактика у післяопераційний період (після кастрації, видалення пухлин, декорнуації тощо). 

Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату. Препарат не сумісний з аміаком, окислювачами та кислотами. 

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують зовнішньо після асептичної обробки ураженої ділянки шкіри. Уражене місце та 2-3 см навколо нього припудрюють порошком та накладають пов’язку. Обробку проводять 1 раз на добу до повного загоєння рани.

Застереження

Уникати потрапляння препарату в очі та на слизові оболонки. Під час роботи з препаратом забороняється палити, вживати їжу та напої. Після закінчення робіт руки ретельно вимити теплою водою з милом.

Упаковка

Полімерні флакони з пудро-розпилювальною насадкою по 50 г, полімерні контейнери по 100 г.

Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +4 до +30 °С.

Термін придатності

3 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.