Розчин новокаїну 0,5% 10мл*10 шт

Відгуки:
(0)
96 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Розчин для ін’єкцій

Склад

1 мл препарату містить:

новокаїн (прокаїну гідрохлорид) — 5 мг

Опис

Рідина безбарвна, прозора. 

Фармакологічні властивості

Засіб для місцевої анестезії, блокує натрієві канали, гальмує проникнення калію, знижує напруженість фосфоліпідного шару клітинних мембран, пригнічує окисно-відновні процеси та генерування нервових імпульсів. При надходженні у кров зменшує утворення ацетилхоліну, збудливість периферичних холінореактивних систем, спазми гладкої мускулатури, збудливість серцевого м’язу і моторних зон кори головного мозку, блокує вегетативні ганглії.

При парентеральному введенні добре всмоктується, ступінь абсорбції залежить від місця, способу введення та дози. Швидко гідролізується естеразами й холінестеразами плазми крові та тканин з утворенням двох основних фармакологічно активних метаболітів: діетиламіноетанолу, який забезпечує анестезуючу і помірну судинорозширювальну дію, та параамінобензойної кислоти, яка є складовою фолієвої кислоти, проявляє антигістамінну дію, бере участь у процесах детоксикації та є антагоністом сульфаніламідних препаратів.

Показання

Застосовують для інфільтраційної анестезії у хірургії, проведення новокаїнових блокад, зняття судом у поєднанні зі специфічними та симптоматичними засобами при виразках шлунку, атонії передшлунків та кишковика, диспепсії, спастичних коліках, непрохідності кишковика, перитоніті, ретикулоперитоніті, бронхопневмонії, катаральній пневмонії, гіперемії, набряку легень, випадінні матки, піхви або прямої кишки, метриті, затримці посліду, серозно-катаральному маститі, ревматичному запаленні копит, пододерматиті, запаленні мязів та суглобів, при ранах, що повільно гранулюються, виразках, норицях, міозитах, папіломатозах.

Використовують для розчинення антибіотиків з метою знеболення місць введення та пролонгування їх дії. 

Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до новокаїну.

Не вводити у місця з гіпотензією та гнійними процесами. 

Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням препарат підігрівають до температури тіла тварини і вводять підшкірно, внутрішньом’язово, внутрішньовенно або внутрішньоаортально.

Максимальні одноразові дози на 1 тварину становлять:

• коні — 400-500 мл;

• велика рогата худоба — 300-400 мл;

• кози, вівці, свині — 100-150 мл;

• собаки — 60-100 мл.

Застереження

Внутрішньовенно препарат вводити повільно!

Внутрішньовенні ін’єкції препарату в максимальних дозах викликають збудження.

Препарат несумісний з танідами, лугами, окисниками, солями важких металів, гексаметилентетраміном (уротропіном), сульфаніламідами (останні послаблюють анестезуючу дію новокаїну).

Упаковка

Полімерні ампули по 10 мл (по 10 шт. у картонній коробці), скляні флакони по 100, 200 мл.

Умови зберігання

У сухому, темному місці при температурі від +3 до +25 °С.

Після відкриття ампули препарат використати негайно, після відкриття флакона — зберігати в холодильнику та використати протягом 7 діб. 

Термін придатності

3 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.