Сарофлокс

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Бровафарма
  • Артикул: 4820012503599
  • Наявність: В наявності
22 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Порошок для перорального застосування

 Опис

Порошок білого або світло-жовтого кольору, розчинається у воді.

Склад

1 г препарату містить: сарафлоксацину гідрохлорид — 100 мг 

Фармакологічні властивості

Антибактеріальний препарат широкого спектру дії.

Сарафлоксацин — антибіотик групи фторхінолонів, механізм дії якого зумовлений гальмуванням активності ДНК-гіраз (топоізомерази II типу у грамнегативних бактерій та топоізомерази IV типу у окремих грампозитивних бактерій), що забезпечують реплікацію ДНК в ядрах мікробних клітин та їх подальший поділ, у результаті чого мікроорганізми не розмножуються.

Діє проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, зокрема резистентних до бета-лактамних антибіотиків, тетрациклінів, макролідів та аміноглікозидів: E. coli, Salmonella spp., Pasteurella spp., Haemophilus spp., Staphylococcus aureus, Streptococcus spp., Mycoplasma spp., Campylobacter spp., Klebsiella spp., Bordetella spp., Clostridium spp., Yersinia spp., Pseudomonas spp., Enterobacter spp., Ornithobacterium spp. тощо.

Сарафлоксацин є одним із основних у програмах лікування птиці при колібактеріозі та сальмонельозі. Він вдвічі активніший проти грампозитивних мікроорганізмів та в чотири рази більш активніший проти грамнегативних мікроорганізмів, ніж норфлоксацин та активніший проти анаеробів за ципрофлоксацин.

Швидко всмоктується з ШКТ у кров та проникає в усі органи та тканини організму. Біодоступність у бройлерів при пероральному застосуванні становить 59,6±13,8%. Максимальна концентрація в крові досягається через 1,5-3 години після застосування. Період напіввиведення у бройлерів — 3,89±1,19 годин. У печінці птиці сарафлоксацин в незначній кількості метаболізується до сульфамінових та глюкоронідних сполук. Біологічний період напіврозпаду становить 30,13 годин. Виводиться в основному з калом та нирками переважно в незміненому вигляді.

Показання

Лікування птиці (курчата, бройлери, ремонтний молодняк, кури-молодки, індики) при захворюваннях на колібактеріоз, сальмонельоз, некротичний ентерит, септицемію, стафілококоз, стрептококоз, мікоплазмоз, гемофільоз, пастерельоз, вторинних бактеріальних інфекціях при вірусних захворюваннях, а також при захворюваннях органів дихання, ШКТ, сечостатевої системи, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до сарафлоксацину.

Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до сарафлоксацину. Не застосовувати птиці, яйця яких вживають в їжу люди. Не застосовувати одночасно з теофіліном, кофеїном, хлорамфеніколом, тіамфеніколом, флуорфеніколом.

Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням порошок розчиняють у питній воді та дають перорально у дозі — 0,5 г препарату на 10 кг маси, курс — 3 дні. При сальмонельозі курс можна подовжити до 4-5 днів.

Залежно від добової норми споживання води доза препарату становить 25-50 г на 100 л.

Під час лікування птиця має отримувати лише питну воду, яка містить препарат.

Застереження

При використанні препарату у рекомендованих дозах побічних явищ ускладнень не спостерігається.

Поїлки з препаратом для птиці розміщують у захищених від сонця місцях.

Після останнього застосування препарату забій птиці на м'ясо дозволяється через 4 доби. М'ясо, отримане раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря.

Упаковка

Полімерні пакети та контейнери по 10, 500 г.

Умови зберігання

У сухому, темному місці при температурі від +8 до +15 °С.

Після відкриття тари препарат зберігати у холодильнику та використати протягом 30 днів, а водний розчин препарату — протягом 24 годин.

Термін придатності

2 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.