Седацил

Відгуки:
(0)
130 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Розчин 2% для ін'єкцій

Склад

1 мл препарату містить:

ксилазину гідрохлорид — 20 мг

Опис

Рідина безбарвна, прозора.

Фармакологічні властивості

Ксилазин — сильнодіючий антагоніст альфа-2-адренорецепторів, належить до седативних, анальгетичних препаратів, розслаблюючих м'язи. Має фармакологічні властивості, схожі з морфіном, але не викликає збудження ЦНС у котів, коней та великої рогатої худоби. Через пригнічення проходження імпульсів по сенсорних шляхах ЦНС ксилазин залежно від дози спричиняє заспокійливу або міорелаксуючу дію.

Після внутрішньом’язового введення абсорбція відбувається швидко, біодоступність у коней становить 40-48%, у собак — 52-90%.

Після внутрішньовенного введення коням препарат починає діяти через 1-2 хвилини, максимальний ефект настає через 3-10 хвилин. Тривалість дії залежить від дози і може становити 1,5 години. Період напіввиведення із сироватки крові після одноразової дози становить приблизно 50 хвилин, час відновлення — 2-3 години.

Після внутрішньом’язового або підшкірного введення собакам і котам препарат починає діяти через 10-15 хвилин, після внутрішньовенного — через 3-5 хвилин. Анальгетичний ефект триває лише 15-30 хвилин, тоді як седація — до 1-2 години (залежить від дози). Період напіввиведення із сироватки крові у собак становить у середньому 30 хвилин. Повне відновлення стану собак і котів після ін'єкції відбувається через 2-4 години.

Ксилазин не виявляється в молоці молочних корів через 5 і 21 годину після введення препарату, виводиться, в основному, у незміненому вигляді з сечею та калом. 

Показання

Застосовують великій рогатій худобі, коням, собакам, котам для зменшення больової реакції при хірургічних втручаннях, діагностичних дослідженнях і заспокоєння агресивних тварин. Рекомендується перед введенням ін'єкційного або інгаляційного наркозу.

Протипоказання

Не призначати при захворюваннях органів дихання, цукровому діабеті (ксилазин зменшує рівень інсуліну), самкам в останню третину вагітності, собакам і котам при скручуванні шлунку і при підозрі на закупорку стравоходу. Не застосовувати разом з іншими транквілізаторами.

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують підшкірно, внутрішньом'язово або внутрішньовенно в наступних дозах:

• велика рогата худоба на 10 кг маси тіла (внутрішньом'язово):

 – 0,025 мл — незначний седативний ефект, легке розслаблення м'язів, помірна анальгезія;

 – 0,05 мл — середній седативний ефект, розслаблення м'язів і аналгезія, достатні для проведення невеликих операцій;

 – 0,1 мл — сильний прояв всіх ефектів, застосовують при складних хірургічних втручаннях у поєднанні з місцевою або провідниковою анестезією.

   При внутрішньовенному введенні дозу препарату зменшують на 50%.

• коні на 10 кг маси тіла — 0,4 мл (внутрішньовенно), 1 мл (внутрішньом'язово).

• собаки на 1 кг маси тіла — 0,15 мл (внутрішньом'язово).

• коти на 1 кг маси тіла — 0,15 мл (підшкірно, внутрішньом'язово). 

Застереження

Препарат має слабку анальгетичну дію, тому для знеболення слід використовувати інші анальгетики.

За тваринами, що перебувають під седативним впливом препарату, необхідно спостерігати доти, поки вони не прийдуть до нормального стану.

У собак і котів може бути блювання, тому їм потрібна попередня голодна дієта протягом 12 годин. Якщо кіт не голодував до анестезії, то ін'єкції Седацилу і Кетаміну роблять з інтервалом 20 хвилин.

Велика рогата худоба дуже чутлива до ксилазину, тому вкрай важливо точно визначити дозу. Попереднє введення атропіну зменшить ймовірність розвитку брадикардії і гіперсалівації.

Після останнього застосування препарату забій тварин на м'ясо дозволяється через 4 доби, людям вживати в їжу молоко можна через 5 діб. М'ясо і молоко, отримані раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря.

 Упаковка

Скляні флакони темного кольору по 20 мл.

Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +15 до +25 °С.

Після відкриття флакона препарат зберігати у холодильнику і використати протягом 28 діб.

Термін придатності

3 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.