Сімпаріка 80 мг(20-40 кг) 3 пігулки ( 1 піг - 350 грн)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Zoetis
  • Наявність: В наявності
990 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Сімпарика жувальні пігулки для собак 80 мг (20-40 кг) 3 пігулки

Таблетки для перорального застосування квадратної форми з написом на одній стороні: «5» (дозування 5 мг/табл.), «10» (дозування 10 мг/табл.), «20» (дозування 20 мг/табл.), «40 »(дозування 40 мг/табл.), «80» (дозування 80 мг/табл.) або «120» (дозування 120 мг/табл.), із закругленими кутами, коричневого кольору в цятку.

Склад:

1 таблетка містить сароланер - 10 мг, 20 мг, 40 мг, 80 мг або 120 мг залежно від дозування, а також допоміжні речовини: лактози моногідрат, карбоксиметил-крохмаль натрію, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат та смакоароматичну гранульовану.

Фармакологічні властивості:

Симпарика належить до групи інсектоакарицидних препаратів системної дії.

Сароланер, що входить до складу препарату, - з'єднання ізоксазолінової групи, активно щодо бліх, іксодових, саркоптоїдних, псороптоїдних і демодекозних кліщів, що паразитують на собаках. Сароланер діє в нервово-м'язових синапсах членистоногих і пригнічує функцію рецептора нейромедіатора, гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) та глутаматного рецептора, викликаючи неконтрольовану нейро-м'язову активність, що призводить до загибелі комах та кліщів.

Сароланер активний проти дорослих бліх (Ctenocephalides canis, С.felis), деяких видів кліщів (Dermacentor reticulatus, Ixodes hexagonus, I. ricinus, Rhipicephalus sanguineus та Sarcoptes scabiei). Лабораторні дослідження показали активність сароланера проти таких видів кліщів, як Dermacentor variabilis, Ixodes scapularis, Amblyomma americanum, A. maculatum, а також кліща Demodex canis та Otodectes cynotis.

Після застосування препарату сароланер виявляє активність проти бліх через 8 годин, а проти кліщів (Ixodes ricinus) дія препарату починається через 12 годин та триває протягом 28 діб після застосування. Препарат діє на всі види бліх, які паразитують на собаках, викликає їх загибель до моменту відкладення яєць, запобігає забруднення яйцями бліх місць проживання тварин, уражених бліхами.

Дози та спосіб застосування:

Препарат застосовують собакам одноразово перорально з кормом або без корму в дозі 2-4 мг/кг маси тіла тварини:

10 мг – одна таблетка для собак масою тіла > 2,5 – 5 кг;

20 мг – одна таблетка для собак масою тіла > 5 – 10 кг;

40 мг – одна таблетка для собак масою тіла > 10 – 20 кг;

80 мг – одна таблетка для собак масою тіла > 20 – 40 кг;

120 мг – одна таблетка для собак масою тіла > 40 – 60 кг.

Тварини вживають без проблем, оскільки він має смак печінки. Якщо собака не з'їдає таблетку сама, її дають із кормом. Не допускається поділ таблетки. При лікуванні кліщових та блошиних інвазій препарат застосовують собакам один раз на місяць протягом сезону активності кліщів та бліх, відповідно до епізоотичної ситуації. При лікуванні саркоптозу препарат застосовують собакам один раз на місяць протягом 2 місяців. При лікуванні демодекозу препарат застосовують собакам один раз на місяць протягом трьох місяців.

Форма випуску:

блістери по 1, 3 чи 6 таблеток. Блістер упаковані в картонні коробки. У кожну коробку вкладено інструкцію із застосування.

Умови зберігання:

Сухе темне, недоступне для дітей, місце при температурі від 15°С до 25°С.

Термін придатності:

30 місяців.

Виробник:

Zoetis LLC, 601 W. Cornhusker Highway, Lincoln, NE 68521, USA.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.