Сухий корм для собак

Сухий корм для собак

Сухий корм для собак

Улюблений вихованець повинен отримувати повноцінне харчування, яке складається з білкової їжі тваринного походження. Собаки, як і кішки - хижаки. 50% їжі собаки повинна включати в себе: м'ясо, 30% кисломолочні продукти, решта - корисну клітковину.

Корисним і збалансованим харчуванням для вашого домашнього улюбленця стане спеціальний корм для собак, який продається в торгових мережах. У нашому зоомагазині великий вибір кормів різного виду, які забезпечать тварині активну і здорове існування.

Як правильно вибрати сухий корм для собаки

Подивіться на упаковці, для якої породи собак він призначений. Наприклад, їжа, підходяща маленьким породам собак абсолютно не підійде великим собакам. Тут має значення не тільки кількість, але і якість їжі.

Дивіться рекомендації по годівлі кожної породи собак: на упаковці написано, скільки потрібно корму собаці, в залежності від його ваги і віку. Цуценятам потрібно більш частий прийом їжі, дорослих псів годують вранці і ввечері. Не варто давати більше покладеної норми їжі, навіть якщо тварина її просить.

Для вагітних і годуючих собак є спеціальні корми, які забезпечать повноцінний раціон і поправлять здоров'я. Знайти і купити корм для собак в Києві можна в спеціальному розділі на нашому сайті.

Корисні поради

  • Не можна змішувати сухі і вологі корми. Годуєте собаку або тим, або іншим. Для перетравлення їжі потрібні різні ферменти. Шлунок собак звикає справлятися з певною їжею. При змішуванні можуть виникнути проблеми нетравлення, а отже поганого самопочуття.
  • Харчування собак вважається достатнім, якщо у пса є талія і при цьому тварина не мляве і байдуже, а активне і грайливий. Ожиріння так само шкідливо для собак, як і для людей. Воно вкорочує життя вихованця.
  • Тваринам потрібно забезпечити вільний доступ до свіжої і чистої води. Особливо важливо це для тих собак, які харчуються сухим кормом.

У нашому інтернет магазині представлені корми вищої якості від кращих фірм-виробників для собак всіх порід, розмірів і віку. Вибирайте саме те, що ідеально підійде вашому вихованцеві.

Оформити замовлення ви можете у нас на сайті або в телефонному режимі. Ми здійснюємо швидку доставку в Києві і пропонуємо якісний сервіс для здійснення покупок зоотоварів в Україні.

Замовте сухий корм за вигідною ціною зі знижкою і доставкою по Україні, телефонуйте зараз!