Термосредсан 1мл* 90 шт

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Бровафарма
  • Артикул: 4820012503216
  • Наявність: В наявності
10 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Розчин, середовище для відтаювання кріоконсервованої сперми биків

Склад

1 мл препарату містить:

ампіциліну натрієва сіль — 0,25 мг

гентаміцину сульфат — 0,04 мг

етоній — 0,05 мг

лактоза — 27,5 мг

натрію цитрат — 22 мг.

Опис

Рідина жовтуватого кольору, прозора.

Фармакологічні властивості

Компоненти препарату створюють осмотичний та онкотичний тиск у розморожуваній спермі, утворюють джерело енергії для сперміїв, високу буферність та діють антибактеріально.

Показання

Препарат використовують іn vitro для відтаювання кріоконсервованої сперми биків, яка зберігається у вигляді необлицьованих гранул, в процесі підготовки спермодоз до штучного осіменіння корів і телиць та (або) додавання його до складу поживного кріозахисного середовища для розбавлення свіжоотриманої сперми биків.

Протипоказання

Немає.

Спосіб застосування та дози

Ампулу з дозою препарату (1 мл) відкривають та на 2-3 хвилини ставлять на водяну баню температурою +38-42 ºС. Коли ампула вже підігріта, з посудини Дьюара піднімають каністру зі спермодозами, що зберігаються там в рідкому азоті. Стерильним і попередньо охолодженим у рідкому азоті пінцетом гранулу виймають із каністри, поміщають в ампулу з теплим препаратом та відтаюють протягом 8-10 секунд. Після цього ампулу знімають з водяної бані, витирають марлевою серветкою і ставлять у штатив. При підготовці до одночасного використання двох спермодоз одного бика для прискорення оцінки рухливості сперміїв доцільно злити вміст двох ампул в одну пробу і поміщати в них дві гранули одночасно.

Для покращення збереженості функціональної повноцінності заморожено-відталих сперміїв до складу поживного кріозахисного середовища, котре використовують для розбавлення нативної сперми биків, препарат вносять з розрахунку 1:50.

Для перевірки якості сперми слід користуватися підігрітими предметними і покривними скельцями, котрі знаходяться під час дослідження на підігрівальному столику мікроскопа або в ящику-термостаті. Перед взяттям краплі сперми вміст ампули перемішують обертальними рухами, потім стерильною піпеткою (або скляною паличкою) беруть сперму, поміщають на предметне скельце та накривають покривним.

Застосовувати можна сперму биків, що має рухливість сперміїв з прямолінійно-поступальним рухом не нижче 4 балів (40%).

Якщо розконсервовані спермодози зберігались при кімнатній температурі і не були використані протягом 3 годин, їх оцінку варто повторити. 

Застереження

Під час роботи з препаратом слід дотримуватись санітарно-гігієнічних та технологічних вимог, що передбачені діючою інструкцією зі штучного осіменіння сільськогосподарських тварин.

Упаковка

Скляні ампули по 1 мл (по 90 шт. у картонній коробці).

Умови зберігання

У сухому, темному місці при температурі від 0 до +20 °С.

Термін придатності

1 рік (при зберіганні при кімнатній температурі), 2 роки (при зберіганні в побутовому холодильнику).

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.