Тілозин 20%

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Бровафарма
  • Артикул: 4820012501151
  • Наявність: В наявності
35 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Розчин для ін'єкцій

Склад

1 мл препарату містить:

тілозину тартрат — 200 мг

Опис

Рідина світло-жовтого кольору, однорідна, в'язка.

 Фармакологічні властивості

Антибіотик групи макролідів, пригнічує синтез білка у грампозитивних, деяких штамів грамнегативних мікроорганізмів, рикетсій, спірохет, мікоплазм.

Після застосування швидко всмоктується та досягає максимальних концентрацій у тканинах приблизно через годину. Терапевтична концентрація зберігається в організмі протягом 20-24 годин. Виводиться переважно з сечею та жовчю, під час лактації — із молоком. 

Показання

Лікування великої рогатої худоби, овець, кіз, свиней, собак, котів, кроликів при бронхопневмонії, пневмонії, артриті, дизентерії, маститі, післяопераційних і післяпологових інфекціях, вторинних бактеріальних інфекціях при вірусних захворюваннях, захворюваннях органів дихання та ШКТ, що спричинені грампозитивними мікроорганізмами Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Bacillus anthracis, Corynebacterium spp., Clostridium spp., Listeria spp., Erysipelothrix spp., деякими штамами грамнегативних мікроорганізмів — Haemophilus spp., Pasteurella spp., Brucella spp., рикетсіями Rickettsia spp., спірохетами Spirochaetes, мікоплазмами Mycoplasma gallisepticum, Mycoplasma synoviae, Mycoplasma meleagridis тощо.

Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до тілозину, порушеннями функції печінки, при резистентності до тілозину або крос-резистентності до інших антибіотиків групи макролідів. Не застосовувати одночасно з пеніцилінами, цефалоспоринами та лінкоміцином.

Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням розчин підігрівають до температури +25-30 °С. Препарат вводять внутрішньом'язово 1 раз на добу, курс лікування — 3-5 днів. Дози препарату на 10 кг маси тіла становлять:

• велика рогата худоба — 0,2-0,5 мл;

• вівці, кози — 0,3-0,6 мл;

• свині — 0,5 мл;

• собаки, коти — 0,15-0,5 мл

• кролики — 0,6-1,2 мл.

Ін'єкцію, об’єм якої більше наведених нижче значень, ділять на кілька частин і вводять у різні місця:

• доросла велика рогата худоба — 20 мл;

• телята, вівці, кози — 10-15 мл;

• свині, поросята — 5-10 мл.

Застереження

Після останнього застосування препарату забій тварин на м'ясо дозволяється через 8 діб, людям вживати в їжу молоко можна через 3 доби. М'ясо та молоко, отримані раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря.

Упаковка

Скляні ампули по 10 мл (по 10 шт. у картонній коробці), скляні флакони по 20, 50, 100 мл.

Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +5 до +25 °С.

Термін придатності

2 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.