Тімтіл 250

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Бровафарма
  • Артикул: 4820012501717
  • Наявність: В наявності
28 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Розчин для перорального застосування

Склад

1 мл препарату містить:

тіамуліну гідроген фумарат — 145 мг

тілозину тартрат — 105 мг

Опис

Рідина світло-жовтого кольору, прозора. 

Фармакологічні властивості

Комбінований бактеріостатичний препарат.

Тіамулін — напівсинтетичний антибіотик із групи плевромутиліну, гальмує синтез білка у мікроорганізмів, діє бактеріостатично проти грампозитивних мікроорганізмів Erysipelotrix spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Listeria monocytogenes, Actinomyces pyogenes, грамнегативних мікроорганізмів Pasteurella spp., Campylobacter spp., Fusobacterium spp., Klebsiella pneumoniae, мікоплазм Mycoplasma hyopneumoniae, Mycoplasma hyosynoviae, M. hyorhinis, M. bovis, M. synoviae тощо, лептоспір Leptospira spp., спірохет S. hyodysenteria, S. innocens, трепонем T. hyodysenteriae, хламідій Chlamydia spp.

Тілозин — антибіотик із групи макролідів, пригнічує синтез білка у бактерій, діє проти грампозитивних мікроорганізмів Actinomycos spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., Streptococcus spp., Leptospira spp., Erysipelothrix spp., B. Anthracis, грамнегативних мікрорганізмів Brucella spp., Fusobacterium spp., Haemophilus spp., Pasteurella spp., Salmonella spp., B. bronchiseptica, P. Mirabilis, E. coli, мікоплазм Mycoplasma spp., хламідій Chlamydia spp., трепонем Treponema spp., рикетсій Rikettsia spp. 

Показання

Лікування та профілактика тварин і птиці при захворюваннях, спричинених грампозитивними, грамнегативними та іншими мікроорганізмами, чутливими до тіамуліну та тілозину:

• домашня птиця (кури, індички, гуси, качки та їхній молодняк) — бронхіт, мікоплазмоз, ешерихіоз, пастерельоз, захворювання ШКТ та органів дихання;

• свині — бешиха, дизентерія, ілеїт, лептоспіроз, лістеріоз, кампілобактеріоз, колібактеріоз, пастерельоз, сальмонельоз, інфекційний гастроентерит, спірохетний ентероколіт, атрофічний риніт, ензоотична пневмонія, актинобацилярна плевропневмонія, мікоплазматичний артрит.

Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до тіамуліну та тілозину, супоросним свиноматкам у перший місяць вагітності, племінним хрякам, курам-несучкам у період яйценосності. Не використовувати одночасно з пеніцилінами, цефалоспоринами та лінкоміцином. Не застосовувати мінімум 7 днів до і після лікування препаратом засоби на основі поліефірних іонофорів (монензин, наразин, саліноміцин тощо).

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують перорально з питною водою.

Дози препарату для різних видів тварин вказані в таблиці.

Вид тварин

Доза, мл

Застосування

на 1 л питної води

на 10 кг маси тіла

Домашня птиця (кури, індички, гуси, качки та їхній молодняк)

1

 

3-5 днів

Молодняк птиці (профілактика)

0,5

 

1-5, 18-20 доба життя, щоденно

Свині

 

0,8

3–5 днів

ензоотична пневмонія, мікоплазматичний артрит

 

1-1,2


Через 8-10 днів після завершення курсу лікування свиней від дизентерії та ілеїту доцільно провести профілактичну обробку цим препаратом або іншим антимікробним засобом для перорального застосування (Бровамулін-100, Бровамулін-плюс тощо). 

Застереження

Після останнього застосування препарату забій свиней і птиці на м’ясо дозволяється через 10 діб. М'ясо, отримане раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря.

Упаковка

Полімерні ампули по 10 мл (по 10 шт. у картонній коробці), скляні флакони по 100 мл, полімерні флакони по 1 л.

Умови зберігання

У сухому, темному місці при температурі від +5 до +25 °С.

Після відкриття флакона препарат зберігати у холодильнику та використати протягом 20 діб.

Термін придатності

3 роки.

 

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.