Тіопенат

Відгуки:
(0)
95 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Порошок для ін'єкційного розчину

Склад

1 г препарату містить:

тіопентал натрію — 950 мг

карбонат натрію безводний — 50 мг

Опис

Порошок світло-жовтого кольору, дрібнокристалічний, гігроскопічний, з легким специфічним запахом. 

Фармакологічні властивості

Тіопентал натрію — похідна барбітурової кислоти із групи тіобарбітуратів, спричиняє швидке гальмування ГАБК-рецепторів ЦНС, дає миттєвий анестезуючий, гіпнотичний та снодійний ефект.

Препарат сприяє міорелаксації, пригнічуючи полісинаптичні рефлекси та гальмуючи їх проведення по вставних нейронах спинного мозку, знижує інтенсивність метаболічних процесів у головному мозку, утилізацію мозком глюкози та кисню. Снодійний ефект виявляється у прискоренні процесу засинання та зміні структури сну. Залежно від дози пригнічує дихальний центр та зменшує його чутливість до вуглекислого газу, виявляє кардіодепресивну дію.

Показання

Застосовують домашнім і продуктивним тваринам (собаки, коти, вівці, кози, свині, велика рогата худоба, коні) як самостійний засіб для наркозу при нетривалому хірургічному або діагностичному втручанні (не більше 20-25 хвилин), а також для ввідного і базового наркозу з подальшим використанням інших анальгетиків або міорелаксантів.

За критичного стану хворих тварин (із безнадійним діагнозом) препарат застосовують для швидкої і безболісної евтаназії.

Протипоказання

Не призначати тваринам із порушеннями функцій печінки та нирок, при лихоманці, виснаженим тваринам, вагітним та лактуючим самкам. Не вводити в артерії!

Спосіб застосування та дози

Для введення тварин у наркоз препарат застосовують внутрішньовенно, доза становить 7-15 мг на 1 кг маси тіла. Першу третину ін’єкції вводять повільно з метою запобігання зупинки дихання, другу третину — після стабілізації дихання, решту препарату — після припинення тахікардії. При використанні препарату (особливо для собак) доцільно проводити премедикацію, це дозволить зменшити дозу препарату, уникнути можливого збудження, скоротити період виходу з наркозу.

Для досягнення більш тривалого наркозу застосовують інші анестетики. В окремих випадках допускається одне повторне введення, за умови, що сумарна доза тіопенталу натрію не перевищуватимете 35 мг на 1 кг маси тіла.

Доза 60 мг на 1 кг маси тіла використовується для швидкої та безболісної евтаназії тварин.

Застереження

Не застосовувати розчини з вмістом діючої речовини менше 1,5%. При введенні у вену не допускати потрапляння розчину у підшкірну клітковину, це може спричинити її некроз.

З тіопенталом натрію не сумісні: аміназин, амікацину сульфат, атропіну сульфат, гідроморфін, дімедрол, діменгідринат, дитилін, інсулін, морфіну сульфат, розчин Рінгера, антибіотики із груп пеніциліну і тетрацикліну.

Препарат реалізується за дорученням підприємств ветеринарної медицини або за рецептом ветеринарного лікаря. 

Упаковка

Скляні флакони по 1 г.

Умови зберігання

В упаковці виробника, у темному місці при температурі до +25 °С.

Готовий розчин використати протягом доби.

Термін придатності

3 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.