Тріціллін

Відгуки:
(0)
31 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Порошок для внутрішньоматкового та зовнішнього застосування 

Склад

6 г препарату (1 флакон) містять:

бензилпеніциліну натрієва сіль — 500 тис. ОД

стрептоміцину сульфат — 500 тис. ОД

стрептоцид білий — 5 г

Опис

Порошок білого кольору, дрібнопористий, зі специфічним запахом.

Фармакологічні властивості

Комбінований препарат з широким спектром антимікробної дії проти грампозитивних мікроорганізмів Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Clostridium spp., Bacillus spp., Corynebacterium diphtheriae, грамнегативних мікроорганізмів E. coli, Salmonella spp., Shigella spp., Yersinia spp., Klebsiella spp., Haemophillus influenzae, Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitidis, Francisella tularensis, Brucella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., анаеробних бактерій Escherichia coli, Proteus spp., Klebsiella spp., Enterobacter spp., коринебактерій Corynebacterium diphtheriae, Neisseria spp., Peptostreptococcus spp., Clostridium spp., лістерій Listeria monocytogenes, спірохет Treponema, Borrelia, Leptospira.

Бензилпеніцилін — бактерицидний антибіотик з групи природних пеніцилінів, перешкоджає утворенню пептидних зв’язків за рахунок інгібування активності транспептидази, порушує пізні етапи синтезу пептидоглікана клітинної оболонки, що призводить до лізису клітин, які діляться.

Стрептоміцин — аміноглікозидний антибіотик з широким спектром протимікробної дії. зв’язується з 3OS-субодиницею бактеріальної рибосоми, що призводить до пригнічення синтезу білка у мікроорганізмів.

Стрептоцид належить до сульфаніламідів, діє бактеріостатично, перешкоджаючи використанню пара-амінобензойної кислоти мікроорганізмами для синтезу дигідрофолієвої кислоти, яка бере участь у синтезі пірамідинових основ ДНК та РНК мікробної клітини.

Показання

Лікування та профілактика післяпологового ендометриту, затримання посліду, запобігання розвитку інфекційних процесів при ускладнених родах і травмах родових шляхів у корів. У хірургічній практиці застосовують зовнішньо як присипку при кастрації, післяопераційних ускладненнях, гнійних ранах, трофічних виразках, порізах.

Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату, порушеннями функцій печінки і нирок.

Спосіб застосування та дози

При затриманні посліду у корів препарат застосовують через 12-24 години після отелення. Перед введенням препарату проводять санітарну обробку зовнішніх статевих органів, кореня хвоста, частини плаценти, що вийшла, та асептичну обробку (розчином гіпохлориту натрію, риванолу тощо).

Ветеринарний лікар оголює руку до плеча й обробляє її, як перед операцією, згідно з інструкціями загальної хірургії, одягає стерильну гумову або поліетиленову акушерську рукавичку і вводить 6 г препарату внутрішньоматково та 2 г — у піхву під плаценту.

Надалі щодня проводять санітарну та асептичну обробку зовнішніх статевих органів, частини плаценти, що вийшла, і вводять по 2 г препарату під плаценту и у піхву. Внутрішньоматково препарат вводять кожні 48 годин в тій самій дозі до повного відділення посліду. Якщо послід не відділяється протягом 3 діб з початку лікування, його видаляють мануально, після чого вводять 6 г препарату, через 48 годин препарат вводять повторно у тій самій дозі.

При ускладнених пологах і травмі родових шляхів у матку профілактично вводять 3 г препарату.

Застереження

Після останнього внутрішньоматкового введення препарату забій тварин на м'ясо дозволяється через 7 діб, людям вживати в їжу молоко можна через 3 доби. М'ясо та молоко, отримані раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря.

Упаковка

Скляні флакони по 6 г.

Умови зберігання

У сухому, темному місці при температурі від +4 до +20 °С.

Термін придатності

2 роки.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.