Біокан L

Відгуки:
(0)
  • Наявність: Очікується
45 грн
Оплата та доставка

Накладений платіж Переказ на карту Онлайн платіж Privat24

Доставка

Нова Пошта Укрпошта Інтайм Делівері

Склад

Вакцина Біокан L виготовлена ​​з інактивованих лептоспір серогрупи: L. Icterohaemorrhagiae, L. Canicola, L. Grippotyphosa з додаванням середовища для культивації лептоспір і гідроксиду алюмінію.

Вакцина за зовнішнім виглядом являє собою білу суспензію з осадом, при збовтуванні легко розбивається в гомогенну суспензію.

Вакцина Біокан L викликає формування стійкого імунної відповіді у собак до збудників лептоспірозу на 14-21 день після ревакцинації, тривалістю не менше 12 місяців.

Вакцина нешкідлива, ареактогенна, лікувальними властивостями не володіє.


Показання до застосування

Вакцина Біокан L призначена для профілактичної вакцинації собак проти лептоспірозу.

При вакцинації необхідно дотримуватися правил асептики і антисептики, використовувати стерильні шприци та голки. Місце ін'єкції перед вакцинацією обробити 70о спиртом.

Цуценят вакцинують, починаючи з 8-ми тижневого віку. Ревакцинацію проводять через 2-3 тижні після першої імунізації, далі - один раз на рік.

Вакцинації підлягають тільки клінічно здорові тварини, вільні від гельмінтів.

Вакцину вводять підшкірно в дозі 1,0 см3 в область лопатки, незалежно від ваги і породи собаки.

Примітка

На місці ін'єкції іноді можливо виникненні припухлості розміром з горошину, яка мимоволі зникає протягом 3-х тижнів.

взаємодія з іншими препаратами

Вакцина Біокан L не може бути використана одночасно з іншими імунобіологічними препаратами, за винятком вакцини для профілактики сказу Біокан R, вакцини для профілактики чуми, аденовіроза, інфекційного гепатиту, парагрипу та парвовіроз Біокан DHPPi і вакцини для профілактики чуми, аденовіроза, інфекційного гепатиту, парагрипу, парвовіроз і сказу Біокан DHPPi + R виробництва компанії «БІОВЕТ» за умови роздільного введення. Інші імунобіологічні препарати можуть призначатися за 3 тижні до або після застосування вакцини Біокан L.

Вагітні та лактирующие тварини вакцинації не підлягають.

Виробник: БІОВЕТ (Чехія)

Умови зберігання

Вакцину зберігають при температурі від 2С до 8С в сухому, темному, недоступному для дітей місці. При зазначених умовах зберігання термін придатності становить 24 місяці з дати виготовлення.

Вакцина Біокан L розфасована в скляні флакони по 1,0 см3 (1 доза). Флакони закупорені гумовими пробками, укріплені алюмінієвими ковпачками.

Вакцину не можна застосовувати після закінчення терміну придатності.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.